Çözüldü Steam kütüphanesindeki oyunlar sola nasıl alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mehmet121

Hectopat
Daha fazla  
Evet biraz garip bir soru, Steam’de raf kısmındaki tüm oyunları nasıl soldaki kısma alacağım?

1630482223908.png

Buradaki oyunları.

1630482360338.png

Nasıl buraya alacağım?

Dosya Ekleri

• 1630482262842.png
    1630482262842.png
    50,3 KB · Görüntüleme: 51
Çözüm
Onu demiyorum aslında, tüm oyunların tek bir klasör içinde toplanmasını istiyorum. Bu mümkün müdür?

Mümkün. Favoriler klasörünün yanındaki + butonuna tıklayarak genişletin. Sonrasında CTRL tuşuna basılı tutarak bütün oyunlara teker teker sol tık yapın. Bütün oyunları seçeceksiniz bu şekilde. Sonrasında herhangi bir oyuna sağ tıklayıp seçilenleri favorilerden kaldır deyin. Bütün oyunları favorilerden kaldırdıktan sonra hepsi tek klasöre geçecek.
Favoriler ve kategorize edilmemiş yazısının solundaki artıya tıklayın.

Onu demiyorum aslında, tüm oyunların tek bir klasör içinde toplanmasını istiyorum. Bu mümkün müdür?

Mümkün. Favoriler klasörünün yanındaki + butonuna tıklayarak genişletin. Sonrasında CTRL tuşuna basılı tutarak bütün oyunlara teker teker sol tık yapın. Bütün oyunları seçeceksiniz bu şekilde. Sonrasında herhangi bir oyuna sağ tıklayıp seçilenleri favorilerden kaldır deyin. Bütün oyunları favorilerden kaldırdıktan sonra hepsi tek klasöre geçecek.

Çözüm
Oldu çok sağ olun.

Geri
Yukarı