Steam kütüphanesinden oyunlar siliniyor

Pixel_x

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
İki hafta ve bir hafta önce Steam de ücretsiz olan The Crew 2, Battlefield 1 küpüthaneme eklemiştim. Oyunları kütüphaneme ekledikten sonra hemen indirmedim, daha sonra indiririm dedim, fakat daha sonra kütüphaneme baktıktan sonra oyunlar silinmiş. Ve daha sonradan eklemek istediğimde oyunlar ücretli olmuş. Ücretsiz verilen oyunlar neden siliniyor artık oyun bizim olmuyor mu?

Bazı oyunlar sınırlı süreliğine ücretsiz oluyor, o yüzden öyle olmuştur. Her oyun sınırsız verilmiyor. Belirtilen süre sona ermeden indirip oynamak gerekiyor.

O oyunlar denemek için belirli bir süreliğine oynamaya açılmıştı. Bedavaya oyun vermediler yani.

Dediğiniz oyunlar belli bir süreliğine ücretsiz oldu. Süresi bittiği için hesabınızdan kaldırıldı. Herkesde öyle.

O oyunlar belli bir zaman dilimi arasında ücretsiz olmuştu. Yeniden oynamak için satın almanız gerekir.

Battlefield 1 Amazon Prime'da bedava. The Crew 2 sınırlı süreliğine bedavaya almışsınızdır.

Onlar "Free to play weekend" oyunlardı hafta sonuna özel kısa süre boyunca oynayabiliyorsun.
Oyunu indirmeden önce üstüne bakın yazar.

Ben 80 GB oyunu indireceğim, oynayacağım, sonra silinecek, saçma.
O oyunlar denemek için belirli bir süreliğine oynamaya açılmıştı. Bedavaya oyun vermediler yani.
Epic games gibi degil yani.

Artı -1 Eksi
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…