Steam kütüphanesine Epic Games'ten Witcher 3 eklenmiyor

Steam kütüphanesine girince sol altta oyun ekle butonu var buradan Epic'deki witcher 3'ü eklemek istiyoruma ancak oyun dosyalarında witcher 3 yok redlauncher var.
Epic Games oyunları Steam'deki gibi program olarak yüklenmiyor. Bu yüzden oyunu manuel olarak siz eklemelisiniz.
Eğer Epic Games'teki bir oyununuzu Steam'e eklemek istiyorsanız Steam Dışı Oyun Ekle penceresinin sol altında bulunan "Göz at" seçeneğine tıklayın. Ardından Witcher 3'ün yüklü olduğu konumu bulun ve daha sonra oyun dosyaları içinden oyun başlatıcı .exe dosyasını seçin.
1718744315107.png

• Oyununuzu ekledikten sonra yeniden adlandırabilir, logo ve oyun kapağına arka plan ekleyebilirsiniz.
1718744500010.png

• Kontrolcü kullanıyorsanız da Steam Girdisi ile kontrolcü ayarlarınızı yapılandırabilirsiniz.

Epic Games oyunları Steam'deki gibi program olarak yüklenmiyor. Bu yüzden oyunu manuel olarak siz eklemelisiniz.
Eğer Epic Games'teki bir oyununuzu Steam'e eklemek istiyorsanız Steam Dışı Oyun Ekle penceresinin sol altında bulunan "Göz at" seçeneğine tıklayın. Ardından Witcher 3'ün yüklü olduğu konumu bulun ve daha sonra oyun dosyaları içinden oyun başlatıcı .exe dosyasını seçin.
Eki Görüntüle 2225941

• Oyununuzu ekledikten sonra yeniden adlandırabilir, logo ve oyun kapağına arka plan ekleyebilirsiniz.
Eki Görüntüle 2225948
  • Kontrolcü kullanıyorsanız da Steam Girdisi ile kontrolcü ayarlarınızı yapılandırabilirsiniz.
Evet bunları biliyorum sorun burada başlıyor. Oyun dosyasına girince Redlauncher isimli launcher dosyası var. Witcher başaltıcısı yok.

Evet bunları biliyorum sorun burada başlıyor. Oyun dosyasına girince Redlauncher isimli launcher dosyası var. Witcher başaltıcısı yok.

Witcher 3'e girmeden önce RedLauncher açılıyor, bununla ilgili olabilir. RedLauncher'ı ekleyin bence.

Witcher 3 yüklü olmadığı için bakamıyorum ancak Cyberpunk 2077'de "bin > x64" klasörünün içinde oyunun başlatıcısı bulunuyor. Benzer klasör varsa o konumda bulabilirsiniz.
Red Launcher'ı da ekleyebilirsiniz, sorun olmaz. Red Launcher üzerinden oyunu başlatırsınız. Zaten oyunu kütüphaneden başlatınca ilk Red Launcher üzerinden açılır, daha sonra siz oyuna girersiniz. "Redlauncher" ismini de oyunu Steam'e eklediğinizde değiştirirsiniz.

Geri
Yukarı