Steam L. A noire alınır mı?

@Penthos Music

Büyük ihtimalle kaldıracaktır.

S01128-18382874.jpg

Oyunda 30 FPS kilidi var, programlardan kaldırmak gerek, açılmadığı zaman Steam'i yönetici olarak çalıştırmak gerek, oyunun arada sırada saçmalamasına göz yummak gerek vs. Bu yönlerden kötü olsa da hikayesel açıdan güzel bir oyun. Polisiye ve dedektiflik seviyorsanız tam sizlik. Oyunda git gide terfi oluyoruz, sürekli dava çözüyoruz, belki suçsuzu, belki suçluyu hapise tıkıyoruz gibi. Bunlar sizin vermiş olduğunuz seçimlere bağlı. Dediğim gibi polisiye ve dedekiflik türündeki oyunları severseniz bu oyunu alın. Ama mesela benim oyundan beklediğim, büyük davalara girişmekti. Bunlar hep küçük. Büyük olanlar da var tabii ama en fazla 1-1.5 saat uğraşıyorsun dava kapanıyor. Benim istediğim içine girdiğimiz halde çıkamadığımız, çok uzun süren davaların olmasıydı. Ama yine de alınacak bir oyundur.

Ben oyunları uzun süreli oynayan biri değilim vakit bulamıyorum bir dava bitirip oyunu kapatırım gibi zaten ortalama günde 2 saat oynayabiliyorum bir tane vaka çözüp kapatacağım zaten uzun süreli olması önemli(oyunun sonuna kadar 15 saatmiş sanırım) oyunu sindire sindire oynamak eğlenceli oluyor

30 FPS kildi kaldırınca 50 FPS sabit kullansam yeter

@strigoi

Hocam o son neydi öyle ya? Ben okumuştum böyle olacağını da, cidden okumuş olmama rağmen çok garipti.
Evet hocam, gerçekten ilginçti. Bayağı bi' üzüldüm aslında ama Cole'dan belirli sebeplerden dolayı soğumuştum. Karısını aldattığı için falan. Ama yine de sonunun bu şekilde bitmesini bu oyuna yakıştıramadım, daha iyi bir son beklerdim.

Evet hocam, gerçekten ilginçti. Bayağı bi' üzüldüm aslında ama Cole'dan belirli sebeplerden dolayı soğumuştum. Karısını aldattığı için falan. Ama yine de sonunun bu şekilde bitmesini bu oyuna yakıştıramadım, daha iyi bir son beklerdim.

Şu spoilerleri koymayın ya bakasım geliyor :) :)

Ben uzunca bir süre "Herhalde bir planı var, yoksa niye yapsın" şeklinde masumca düşünmüştüm oysaki. Neyse en azından iyi bir deneyimdi bu oyunu bitirmek. Keyif verici bir oyundu.

8.40 TL verilir mi yani ki ben polisiye oyunları severim sherlock holmes oyunlarının birçoğunu oynadım (sistemimin yettiklerini)

Gözüme çarpan iki şey var sadece. Oyunun açılmaması -ki zaten çözümü anlattım- ve 30 FPS kilidi. Ben kilidi açmadan oynadım. Zaten bilgisayarım süper olmadığı için düşük kare hızlarına alışığım. Oynanmaya değer. Gözünüz çok korkmasın, sorunlu bir oyun değil.

Sistemim bu
6 GB RAM
1GB ekran kartı GT525M
i5 2450 2.50 GHz
Donma yapar mı?

O sizin fikriniz ben çok severim dedektiflik oyunlarını uğraşmak denemek hatta bazen yanılmak bile eğlenceli olabiliyor

Tabii ki de seveni çok. Sherlock diye bir oyun daha vardı. Tavsiye edeni çoktur ilgilenirseniz oda güzeldir.

Geri
Yukarı