Steam level market deneyimim

254182

Hectopat
Öncelikle merhaba uzun süre araştırdım güvensiz vs. diyenler de oldu ben kullandım güvenilir diyen de oldu. Şu aralar param da var bir deneyeyim dedim.
Steam ile giriş yap butonuna bastım Steam hesabım ile girdim 2 leveldim 10 level olmak istiyordum. Vitrin profil vs. için 29 TL istendi kart ile öde dedim alt taraftan ödedim profil linkimi isteyen bir buton ibare geldi. Profil linkimi girdim ve 5 dakika içinde takas teklifi geldi rozet işlemek için rozetleri işledim 10 level oldum.
Gayet güvenilir test edildi onaylandı :) merak etmeyin gerçekten çok güzel bir sistemleri var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin başınıza bir sorun gelmedi diye tamamen güvenilir demek değildir. Ayrıca bundan birazdan mantıklı yollar var Steam hesabını girmeden Steam'den direk bu işlevi gören bot hesaplar var. Hesaba arkadaşlık yolluyorsun, değerince skin ya da para eden eşya yolluyorsun oda kart atıyor. Ne kart bilgim riskde ne de Steam hesabım.

Sizin başınıza bir sorun gelmedi diye tamamen güvenilir demek değildir. Ayrıca bundan birazdan mantıklı yollar var Steam hesabını girmeden Steam'den direk bu işlevi gören bot hesaplar var. Hesaba arkadaşlık yolluyorsun, değerince skin ya da para eden eşya yolluyorsun oda kart atıyor. Ne kart bilgim riskde ne de Steam hesabım.

O botun ismi nedir acaba?

Geri
Yukarı