Steam Link farklı network bağlama

sixalti

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi Sosyaller. Steam Link kullanmam gerekiyor fakat Steam Link lan üzerinden hizmet veriyor. Farklı networkten bağlanmam lazım. Hamachi kullanıyorduk önceden lan girebilmek için sanal ağ açıyordu aynı ağda bulunuyorduk. Android için var mıdır çözümü fikri olan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam Link lan üzerinden çalışmıyor Android cihazınızdan bilgisayarı tanıttıktan sonra mobil ağ ile girip oyun oynayabilirsiniz.

Steam Link lan üzerinden çalışmıyor Android cihazınızdan bilgisayarı tanıttıktan sonra mobil ağ ile girip oyun oynayabilirsiniz.
Hocam şuan kapkara bir cahil olduğumu öğrendim.Android cihazım SteamLink yüklediğimde steam girişi VS sormadı.Ağdaki PC yi yakaladı.Android cihazı nasıl tanıtacağım Steam'e bunla alakalı bir içerik bulamadım.Bana yardımcı olur musun?

Hocam şu an kapkara bir cahil olduğumu öğrendim. Android cihazım Steam Link yüklediğimde Steam girişi VS sormadı. Ağdaki PC'yi yakaladı. Android cihazı nasıl tanıtacağım Steam'e bununla alakalı bir içerik bulamadım. Bana yardımcı olur musun?

Ekteki gibi bir ekran görüyorsanız tanıtmaya gerek yok direkt kullanabilirsiniz. steamlink.jpeg

Ekteki gibi bir ekran görüyorsanız tanıtmaya gerek yok direkt kullanabilirsiniz.Eki Görüntüle 2205920
Anladım hocam.Bi bakayım boşlukta.Konuyu duruma göre güncellerim.Teşekkür ederim değerli zamanını ayırdığın için.

Ekteki gibi bir ekran görüyorsanız tanıtmaya gerek yok direkt kullanabilirsiniz.Eki Görüntüle 2205920
Evet.Farklı network üzerinden işlem yapabildim.Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı