Steam, LoL hariç tüm platform ve oyunlarda VPN'siz Online girilmiyor

Maledios

Femtopat
Daha fazla  
Türk Telekom kullanıyorum. LoL Steam hariç platformlarda Online oyunlara giremiyorum örnek: GTA 5 Online, Minecraft Dungeons code vein ve birçok oyun Online giremiyorum arkadaşlarımla oyun giremiyorum (bir tek oyunda değil eskiden girebildiğim şimdi giremediğim birçok site var) çözüm bulabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom kullanıyorum. LoL Steam hariç platformlarda Online oyunlara giremiyorum örnek: GTA 5 Online, Minecraft Dungeons code vein ve birçok oyun Online giremiyorum arkadaşlarımla oyun giremiyorum (bir tek oyunda değil eskiden girebildiğim şimdi giremediğim birçok site var) çözüm bulabilecek var mı?
Güvenli internet servisi filan tanımlamışlardır internetine Türk Telekomu arayıp bi sor. Eğer öyleyse iptal ettirince düzelir.

Çok emin değilim ancak duyduğum kadarıyla yeni bağlanan internetlerin hepsine siz aksini belirtmezseniz güvenli internet filtresi uyguluyorlar, eğer internetiniz yeni bağlandıysa ya da yeni bağlanmamış bile olsa güvenli internet filtresi varsa o engelliyor olabilir.

Geri
Yukarı