Steam Mafia 2 Güncelleme Sorunu

konu hortlarmı bilmiyorum ama yazıyım. dediğinizi yaptım bu oyunu 4. silip yükleyişim. Sildim İngilizce olarak tekrar yükledim yama kurup oyna diyorum disk okuma hatası diyor yamayı kaldırıyorum açılıyor oyun bu sorunun çözümü ne ? diskimde sıkıntı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
konu hortlarmı bilmiyorum ama yazıyım . dediğinizi yaptım bu oyunu 4. silip yükleyişim . sildim ing olarak tekrar yükledim yama kurup oyna diyorum disk okuma hatası diyor yamayı kaldırıyorum açılıyor oyun bu sorunun çözümü ne ? diskimde sıkıntı yok.
Oyunu silip dil olarak İngilizce seçince oyunu İngilizce yükledi. Ardından yamayı kurdum. Şuan sıkıntısız çalışmakta.

Beyler bende de aynı sorun var oyunu yüklerken İngilizce seçin falan demişsiniz bende oyun yüklenirken öyle bir şey çıkmadı nerden yapmam gerekiyor ?

Arkadaşlar kesin çözümü anlatıyorum boşuna oyunu silip tekrar yüklemeyin.

Türkçe yamayı kurmadan önce şunları yapmalısınız.

1- Mafia 2'nin yüklü olduğu konumu açın.
2- Orada bulunan "pc" klasörünü açın.
3- Bu klasörde eğer oyun farklı dilde yüklendiyse "sds", "sds_en" ve yüklenen dile bağlı olarak da bir "sds_**" klasörleri olacak.
4- "sds_en" klasöründeki her şeyi seçin ve kopyalayın.
5- Bahsi geçen "sds_**" klasöründeki bütün her şeyi silin ve "sds_en" klasöründen kopyaladıklarınızı buraya yapıştırın.
6- Steam'den Mafia 2'ye sağ tıklayıp, özelliklere tıklayıp, yerel dosyalar kısmından dosyaları doğrulatın.
7- Türkçe yamayı kurun.
8- Eğer yine problem yaşarsanız oyunu silin ve tekrar kurun. Bu sefer 6. adımı uygulamadan deneyin.

İyi oyunlar.

Steam Mafia 2 aldım açmıyor olay görüntüleyicide şöyle bir hata veriyor, ne yapabilirim? Söylenenlerin hepsini yaptım açılıyor eşitleniyor diyor,görev yöneticisinde falan bir şey çıkmıyor.
Adsız.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı