Rehber Steam Mağaza Fiyatlarını TL Olarak Görün! Steam TRY Chrome Eklentisi!

Mesquite

Centipat
İyi forumlar,

Geçtiğimiz günlerde Steam fiyatlarını TL olarak görüntüleyebilmek için bir Chrome eklentisi geliştirmiştim. Bunu sizlerle de paylaşmak isterim.

Eklenti açık kaynak kodlu olarak GitHub üzerinde paylaşılmıştır. Eklentinin onay sürecinin ardından 2 defa daha güncellemek durumunda kaldım, tekrar onaya gitti bu sebeple forumda daha yeni paylaşabiliyorum.

Eklentinin ilk sürümlerinde 5-10 kullanıcıdan geri dönüş aldım ve taleplere göre tekrardan geliştirdim. Son sürümde gayet stabil ve kullanışlı olarak çalışıyor. Sayfayı her yenilediğinizde güncel kur bilgisini çekiyor ve ona göre gösteriyor. Eklentinin amacı fiyatların yaklaşık olarak karşılığını görebilmektir. Kesin bir fiyat göstermez/gösteremez.

Olumlu/olumsuz geri dönüşleri bekliyorum. Şu özellik de olsa iyi olur dediğiniz özellikleri de yazarsanız eklentiyi hep birlikte geliştirelim.

Eklentiyi direkt olarak Chrome Web Store üzerinden indirebilir ve kurabilirsiniz:
Steam TRY

1700738295617.png

Elinize sağlık çok iyi olmuş.

Eline sağlık. Hangi kurlara göre güncelleniyor?
Binance'e göre çekiyor. Açık kaynak bir proje bu kod satırından anladım.

JavaScript:
const res = await fetch('https://api.binance.com/api/v1/ticker/price?symbol=USDTTRY');

Elinize sağlık hocam.
Teşekkürler 🙏

Eline sağlık. Hangi kurlara göre güncelleniyor?
Binance API kullanıyor. Yakında birden fazla API ekleyip seçimi size bırakacağım.

Elinize sağlık çok iyi olmuş.
Teşekkürler 🙏

Binance'e göre çekiyor. Açık kaynak bir proje bu kod satırından anladım.

JavaScript:
const res = await fetch('https://api.binance.com/api/v1/ticker/price?symbol=USDTTRY');

Ever doğrudur. Yakında birden fazla API ekleyip seçimi size bırakacağım.

İlgili projenin Github bağlantısını paylaşabilir misiniz? Yazmış olduğunuz kaynak kodunu incelemek isterim.
Arkadaş paylaşmış zaten ama tekrardan ileteyim. GitHub - ArdaGnsrn/steam-try-chrome: Steam fiyatlarını TL olarak görüntülemek için Google Chrome eklentisi.

Geri
Yukarı