Steam mobil kimlik doğrulayıcı nerelerden girilebilir?

otantikçocuk32

Hectopat
Daha fazla  
Sorum şu, şimdi biri benim hesabımın şifresini doğru bildi diyelim ama bende mobil kimlik doğrulayıcı var. Adam o kodu sadece telefonumdan mı girebilir? Mesela Gmail'e falan geliyor mu bu kod? Ve aynı zamanda beni hackleyebilirler mi? Yardımcı olursanız sevinirim. Bir daha bu konu hakkında konu açmayacağım, özür dilerim tekrardan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam guard varsa senin telefonuna ihtiyacı var girilebilmesi için. Gmaile gelmiyor kod. Steam guardı hesaba girmeden kapatmak için de kurtarma kodu gerekiyor olması lazım. Hacklenebilceğini sanmıyorum pek fazla ama tabii ki de imkansız değildir.

Eğer Steam hesap şifreniz ile mail şifreniz aynı ise ve hacker sizin Steam'de kullandığınız maili biliyor ise hesabınıza giriş yapabilir.

Eğer Steam hesap şifreniz ile mail şifreniz aynı ise ve hacker sizin Steam'de kullandığınız maili biliyor ise hesabınıza giriş yapabilir.
Steam guard? Mobil olan ve zaten aynı değil.
Steam guard varsa senin telefonuna ihtiyacı var girilebilmesi için. Gmaile gelmiyor kod. Steam guardı hesaba girmeden kapatmak için de kurtarma kodu gerekiyor olması lazım. Hacklenebilceğini sanmıyorum pek fazla ama tabii ki de imkansız değildir.
Kesin değilmi giremeyeceği? Hacklenirse kanıtım var.

Geri
Yukarı