Steam mobil ödeme kaldırılacak mı?

Seni ilgilendirmiyor ama onbinleri çok ilgilendiriyor. İsteyen istediği yöntemi kullanır. Bu şekilde bir tavır takınmanız çok yanlış.
Ben kullanamaz demedim zaten. Umrumda değil dedim bu da seni ilgilendirmez. Ayrıca arkadaşın "rahat ol" demesi bana mahalle kekolarının konuşmalarını anımsattı o yüzden böyle bir tepki verdim. Yoksa isteyen istediği ödeme yöntemini kullansın benim dememle mi kapanacak?
Rahat ol Türkçede emin ol mânâsında da kullanılmaktadır ilk defa karşılaştın galiba. Ayrıca onbinlerin kullanmasının seni ilgilenendirmesinin hiç önemi yok zaten, şirketlerin karta sahip olmayan veya bu ödeme yöntemini tercih eden müşterileri için kullandığı bir yöntem.
O zaman yazdığın kelimenin aslını kullan. Diğer türlü yanlış anlaşılıyor. Ayrıca hala umrumda değil açıkçası.

Ben kullanamaz demedim zaten. Umrumda değil dedim bu da seni ilgilendirmez. Ayrıca arkadaşın "rahat ol" demesi bana mahalle kekolarının konuşmalarını anımsattı o yüzden böyle bir tepki verdim. Yoksa isteyen istediği ödeme yöntemini kullansın benim dememle mi kapanacak?

O zaman yazdığın kelimenin aslını kullan. Diğer türlü yanlış anlaşılıyor. Ayrıca hala umrumda değil açıkçası.

Ya Özgür sen ne tuhaf bir kardeşmişsin ya?

Ya Özgür sen ne tuhaf bir kardeşmişsin ya?
1603360656903.png

Geri
Yukarı