Steam Mobil Ödeme Yapamıyorum

Oguzhan51

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,
Öncelik ile konuyu nereye açacağımı bilmiyorum yanlış bir yere açtıysam kusura bakmayın. Steam de mobil ödeme ile oyun satın almak istiyorum her şeyi yapıyorum ama bana ödeme yapılamadı diye hata veriyor. Hattım Vodafone ve mobil ödemeye açık fakat "Boa Compra" sitesi üzerinden ödeme yapamıyorum. Steam cüzdan ekleme yapmak istedim oda olmuyor. İninal kartım kırıldı normal de işlemlerimi oradan yapardım fakat şuan yapamıyorum. Vodafone müşteri hizmetlerini aradım. Orada da mobil ödeme açık ve hatta güncellendi. Lütfen yardım edin ne yapmalıyım.

Ona da baktım fakat Turkcell, Vodafone, Avea destekliyormuş. Sadece BimCell yokmuş. Vodafone sitesinde de Steam de %70 e kadar varan indirimler diye bir yazı vardı az önce görmüştüm.

Kardeşim steam hesap detaylarından yapmaya çalıştıgın alışverişi silip tekrardan dene birde bao comprada numarayı verdikten sonra
telefonuna mesaj gelir onaylarsın.

Kardeşim steam hesap detaylarından yapmaya çalıştıgın alışverişi silip tekrardan dene birde bao comprada numarayı verdikten sonra
telefonuna mesaj gelir onaylarsın.
Denedim onlar la olmadı. Sizleri de boşuna yordum. Kusura bakmayın. Bu Vodafone müşteri hizmetleri yüzünden. Tam bilgi vermedikleri için buraya konu açtım .Hattım kara listedeymiş o yüzden ödeme yapamıyor muşum. Başka bir hat üzerinden denedim ve oldu. İyi günler

Denedim onlar la olmadı. Sizleri de boşuna yordum. Kusura bakmayın. Bu Vodafone müşteri hizmetleri yüzünden. Tam bilgi vermedikleri için buraya konu açtım .Hattım kara listedeymiş o yüzden ödeme yapamıyor muşum. Başka bir hat üzerinden denedim ve oldu. İyi günler

O başka birisinin hattı dediğinde mi Bimcell di kardeş yani Bimcell ile yapılıyor mu

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı