Steam Mobil Onay Sorunu

alperen12345

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir siteye Deposiz yapacaktım. Takas isteği geldi. Kabul ettikten sonra Steam Mobile'ın onaylama bölümünde takası onaylamam için bir yer çıktı. Normalde oraya tıkladıktan sonra aşağıda kabul et gibi bir şeyler yazıyordu. Şimdi onaylamanın olduğu bölüme tıklayınca hiçbir şey olmuyor. Bir sürü kez tıklamama rağmen hiçbir şey olmuyor. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam bazen DDos dediğimiz saldırılara mağrus kalıyor bu yüzden gelmemiş olabilir veya sitede sorun vardır.Bazı siteler dolandırıcı çıkabiliyor.

Arkadaşlar ben bir siteye Deposiz yapacaktım. Takas isteği geldi. Kabul ettikten sonra Steam Mobile'ın onaylama bölümünde takası onaylamam için bir yer çıktı. Normalde oraya tıkladıktan sonra aşağıda kabul et gibi bir şeyler yazıyordu. Şimdi onaylamanın olduğu bölüme tıklayınca hiçbir şey olmuyor. Bir sürü kez tıklamama rağmen hiçbir şey olmuyor. :(

Steam'de sorun vardır.

Bildirim yerine Steam uygulamasından onaylama bölümüne girin. Bende de oluyor bu sorun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı