CS:GO Steam Mobil Onaylama Sorunu

CacikLee

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba öncelikle. Sorunum şu şekilde, sahip olduğum eşyayı satmak için pazara koyuyorum, sonra telefondan Steam'a onaylamak için giriyorum. Onaylamalar kısmında satmak istediğim eşyayı seçiyorum ama sat butonu gelmiyor. Normalde eşyayı seçince sat butonu geliyordu, şimdi seçiyorum ama gelen bir şey yok. Ne yapmalıyım ?
@Asım Demir @Murat5038

Yok bro öyle değil işte. Aynı olay bendede var. Normalde yanındaki kutuya basınca iptal ve seçileni onayla tarzı iki tane buton geliyor. Bunda hiçbir şey gelmiyor. Yandaki kutuya basıyorum ve gelen giden yok. Sadece kutuya tik işareti geliyor, onaylama ve iptal butonları gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Steamden onaylanmasi gereken bir islem yaptigim zaman telefondan onaylamalar kismina geliyor. Normalde onaylamam gereken şeyin sağ tarafindaki kutucuğa tiklayip, alttanda Seçileni onayla diyordum. Ama artik o secileni onayla iptal et kismi gelmiyor. Ayni sorunu bende yasiyorum. Çözümünü bilen ya da bulan kimseler Allah rızası için soylesin.

Arkadaşlar telefonunuz Root' lu mu?
Programı silip yüklediniz mi?
LG G2 telefonum Rootluydu ve böyle bir sorunla karşılaşmıştım. Neyse çözüm değil ama telefon aktivasyon işlemlerini devre dışı bırakmıştım. Mi 5 alınca sorunun olmadığını gördüm. Bu da bana Root izniyle alakalı bir hadise olduğunu düşündüm.

Arkadaşlar merhaba öncelikle. Sorunum şu şekilde, sahip olduğum eşyayı satmak için pazara koyuyorum, sonra telefondan Steam'a onaylamak için giriyorum. Onaylamalar kısmında satmak istediğim eşyayı seçiyorum ama sat butonu gelmiyor. Normalde eşyayı seçince sat butonu geliyordu, şimdi seçiyorum ama gelen bir şey yok. Ne yapmalıyım ?
@Asım Demir @Murat5038

Bak kardeşim steamı sürükle elinle uygulama bilgisi de yada uygulama yöneticisi de steam bul durmya önbelleği silip durmaya zorla de ben öle yaptım düzeldi İnşAllah sizinkide düzelir eğer soruna cevap yaralı olduysa bi teşekürü çok görme kardeşim

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı