Steam Mobile Giriş Yapamama Sorunu

m4freeman

Hectopat
Steam'i yukluyorum hesabimi giriyorum ve oturumu aç diyorum fakat her sey siliniyor ve yazmamisim gibi basa donuyor. Lutfen cozum bulun.

Screenshot_2018-03-21-22-28-39.png

Uygulamanın ön belleğini temizlersen sorun çözülecektir. Eğer çözülmezse uygulamayı silip yeniden yükleyin, 7 gün takas yasağı alacaksınız ancak probleminiz çözülecek.

Son düzenleme:
KARDEŞİM AYNI SORUN BENDE DE VAR NE YAZIK Kİ 4 TANE HESABIM VAR DİĞER HESABIMA GEÇİŞ YAPMAK İÇİN ÇIKIŞ YAPTIM ANCAK HER İSİM ŞİFREMİ GİRDİĞİMDE SAYFA SANKİ F5 BASARMIŞ GİBİ KENDİ KENDİNE YENİLENİYOR AMA DÜZELMİYOR
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uygulamanın ön belleğini temizlersen sorun çözülecektir. Eğer çözülmezse uygulamayı silip yeniden yükleyin, 7 gün takas yasağı alacaksınız ancak probleminiz çözülecek.
KARDEŞİM BEN ŞİMDİ FORMAT ATTIM SİLDİM TEKRAR YÜKLEDİM OLMADI ÖN BELLEĞİNİ SİL DERKEN VERİLERİ SİLMEKTEN BAHSEDİYORSUN MUHTEMELEN ONUDA YAPTIM ODA OLMADI

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı