Steam Monster Hunter: World oyun beklemede hatası

Fatih_42

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Az önce Steam üzerinden Monster Hunter: World oyununu almaya çalıştım. Satın al dedikten sonra işlem yapılıyor yazısında kaldı fakat Papara kartımdan para çekildi. 5-6 dakika sonra satın alma işlemi tamamlandı, fakat kontrol edilirken bir sorun meydana geldi. Doğrulama makbuzu için e-posta adresinizi kontrol edin diye bir uyarı geldi. Şu an hesap ayrıntılarında oyun beklemede diyor. Ne yapmalıyım?

Tedirgin olunacak bir durum olduğunu düşünmüyorum, ürünü yurt dışından satın aldığı için banka onayıyla ilgili bir durum olabilir veya yoğunluk. Birkaç gün bekleyiniz sonuç alacaksınızdır. Steam otomatik olarak oyunu kütüphanenize ekler. Baktınız gelmiyor Steam destekden oyunun adını aratıp oyun kütüphanemde görünmüyor diye işlem yaparsanız. Oradan halledebilirsin diye düşünüyorum en kötü ticket atarsın.

Tedirgin olunacak bir durum olduğunu düşünmüyorum, ürünü yurt dışından satın aldığı için banka onayıyla ilgili bir durum olabilir veya yoğunluk. Birkaç gün bekleyiniz sonuç alacaksınızdır. Steam otomatik olarak oyunu kütüphanenize ekler. Baktınız gelmiyor Steam destekden oyunun adını aratıp oyun kütüphanemde görünmüyor diye işlem yaparsanız. Oradan halledebilirsin diye düşünüyorum en kötü ticket atarsın.
Hesap detaylarında oyun hiç gözükmüyor artık. Sanki hiç alınmamış gibi. Galiba Papara'ya mail atmam gerekecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı