Çözüldü Steam Mortal Kombat 11 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

IBombacIMulayiMI

Hectopat
Yer
'in dibi
Daha fazla  
Meslek
Banka / Finansman
Merhaba,
Steam üzerinden Mortal Kombat 11 satın aldım fakat her açmaya çalıştığımda ekran bu şekilde kalıyor ve açıldı gösterdiği oyun açılmıyor. Aşağıda hata dosyalarınıda paylaşıyorum. Hatayı alan ya da çözümü bilen birileri varsa şimdiden yardımları için teşekkür ederim.

Logfile

Sitem bilgisi;
  • R5 3600X
  • ASUS GeForce RTX 3060 Dual 12 GB
  • 16 GB 3200 MHz RAM
  • 512 GB SSD okuma 3200 yazma 2400
  • Corsair 750 watt güç kaynağı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynı sorunu başka oyunda yaşayıp böyle çözmüştüm o yüzden yazıyorum. Microsoft hesabında Türkçe karakter yoksa sistem dilini İngilizce yapıp yeniden başlatıp girmeyi dene. Zor bir şey değil yine olmadı tekrar TR yaparsın toplasan 5dknı almaz tüm bu işlemler. (English United States olacak)

Bakalım, bugün bir de öyle deneyeyim. Olursa çözüldü olarak işaretlerim.
Sorunu kendim çözdüm. MK11 komple kaldırdım bilgisayardan. Daha sonda Aurasync programını kaldırdım ve restart yaptıktan sonra ilk MK11 kurulumu yaptım. Daha sonra Aurasync kurulumu yapıp oyun taramalarında MK11 devre dışı bıraktım. Oyunu yönetici olarak açtığımda sorun düzeldi. Aurasync kapattığımdan dolayı sadece kasa fan ledlerini kullanamıyorsunuz. Bilginize.
Sorunu kendim çözdüm. MK11 komple kaldırdım bilgisayardan. Daha sonda Aurasync programını kaldırdım ve restart yaptıktan sonra ilk MK11 kurulumu yaptım. Daha sonra Aurasync kurulumu yapıp oyun taramalarında MK11 devre dışı bıraktım. Oyunu yönetici olarak açtığımda sorun düzeldi. Aurasync kapattığımdan dolayı sadece kasa fan ledlerini kullanamıyorsunuz. Bilginize.
Merhaba,
Steam üzerinden Mortal Kombat 11 satın aldım fakat her açmaya çalıştığımda ekran bu şekilde kalıyor ve açıldı gösterdiği oyun açılmıyor. Aşağıda hata dosyalarınıda paylaşıyorum. Hatayı alan ya da çözümü bilen birileri varsa şimdiden yardımları için teşekkür ederim.

Logfile

Sitem bilgisi;
  • R5 3600X.
  • ASUS GeForce RTX 3060 Dual 12 GB.
  • 16 GB 3200 MHz RAM.
  • 512 GB SSD okuma 3200 yazma 2400.
  • Corsair 750 watt güç kaynağı.

Oyunun dosyalarındaki exesinden yönetici olarak açmayı deneyin.

Process Monitor ile analiz edin.

Logfile dosyası konu içerisinde mevcut oradan detaylı bakabilirsiniz.
Sayın @Recep Baltaş & @Ali Güngör sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir ? Yaklaşık 1 aydır denemediğim yöntem kalmadı ve malesef bir sonuç alamadım. Yeni önerilere açığım ve LogFile dosyasını da ekledim.

Son düzenleme:
Armoury Crate yazılımını kapatmanın sorunu çözmesi lazım. Oyunun ekipman RGB'leri ile senkronize olma gibi bir özelliği varmış sanırım. Ondan dolayı oluyor muhtemelen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı