Steam Nasıl Kullanılır?

Zevahir

Kilopat
Daha fazla  
Kardeşler merhaba. Steam'de yeniyim, daha yeni indirdim. Fakat nasıl kullanacağım konusunda pek bir bilgim yok ve fark ettim ki Steam'de çok farklı özellikler var. Bu başlık altında herkes steam konusunda bildiklerini yazabilir mi? Benim size soracağım sorular şunlardır:

1- Steam pazarda CSGO itemi alacağım fakat şu dış görünüş, nitelik ve profesyonel oyuncu bölümlerini tam anlayamadım. Buraları açıklar mısınız? Özellikle dış görünüşte görevde kullanılmış olsa ne fark eder, eskimiş olsa ne fark eder?

Adsız.png

2- Alttaki resimdeki hatalar 5 dolar ve üzeri harcama yaptığımda giderilecek mi?

Adsız.png

3- Bir de dostlar ben mağazadaki ürünlere bakarken Türk lirası biriminde gösterirken, pazardaki ürünlere bakarken dolar olarak gösteriyor. Bunu nasıl Türk lirasına çevirebilirim?

1.png
2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
1) Eskimiş, savaş görmüş, fabrikadan yeni çıkmış sınıfları skinin dış görünüşünü belirliyor. Savaş görmüş mesela biraz soyulmuş oluyor, fabrikadan yeni çıkmış pürüzsüz. Onları pek kullanmana gerek yok. Arama yerine istediğin silahı yazınca zaten, her türlü sınıftan silah bulunuyor kafana yatanı alıyorsun.

2) 5 Dolarlık bir steam alışverişi yapınca o kısıtlama kalkacak, arkadaş vb ekleyebileceksin. (30 gün pazarı kullanamıyorsun.)
3) Kısıtlamadan dolayı dolar üzerinden görüntülüyorsun. Kısıtlama kalktıkdan sonra TL olarak güncellenecek.

1) Eskimiş, savaş görmüş, fabrikadan yeni çıkmış sınıfları skinin dış görünüşünü belirliyor. Savaş görmüş mesela biraz soyulmuş oluyor, fabrikadan yeni çıkmış pürüzsüz. Onları pek kullanmana gerek yok. Arama yerine istediğin silahı yazınca zaten, her türlü sınıftan silah bulunuyor kafana yatanı alıyorsun.

2) 5 Dolarlık bir steam alışverişi yapınca o kısıtlama kalkacak, arkadaş vb ekleyebileceksin. (30 gün pazarı kullanamıyorsun.)
3) Kısıtlamadan dolayı dolar üzerinden görüntülüyorsun. Kısıtlama kalktıkdan sonra TL olarak güncellenecek.
Tüm cevaplarınız için teşekkür ederim.Şuan da 40 tl lik bir yükleme yaptım ve dedikleriniz gerçekleşti.Sadece 30 gün boyunca değil de 7 gün boyunca pazarı kullanamayacakmışım. Kafasına takılan arkadaşların bilgisine :D

Tüm cevaplarınız için teşekkür ederim.Şuan da 40 tl lik bir yükleme yaptım ve dedikleriniz gerçekleşti.Sadece 30 gün boyunca değil de 7 gün boyunca pazarı kullanamayacakmışım. Kafasına takılan arkadaşların bilgisine :D

Benim aldığım zaman 30 gün boyunca pazarı kullanamıştım oyüzden böyle bir bilgilendirme yaptım. Yanlışsa kusura bakma dostum :)

İmzamdan ekle beni bakalım çalışıyor mu :D

Benim aldığım zaman 30 gün boyunca pazarı kullanamıştım oyüzden böyle bir bilgilendirme yaptım. Yanlışsa kusura bakma dostum :)

İmzamdan ekle beni bakalım çalışıyor mu :D
İstek atacağım reis :D Birde bu rozetler ile cevher puanları ne işe yarıyor acaba?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı