Steam Ödeme Başarısız Denildi Ama Param Gitti

Ertuğrul Bulut

Hectopat
Daha fazla  
İninal kartımda 69 TL vardı, Steam cüzdanımda ise 4.15 TL. Arkadaşıma Payday Game of the year aldım 35 TL'ye Steam'den. Karttan çekildi başarılı bir şekilde tamamlandı hediye gitti. Daha sonra kendime 31 TL'ye (kartta 34 TL kalmıştı) Payday Four Pack almayı denedim 4.15 TL. Steam cüzdanından 27 TL karttan dedim. Devam edince hata verdi kart şirketi kabul etmedi diye ve oyunu alamadım. İninal.com'dan baktığım zaman ise 27 TL hesabımdan çekilmiş steamgames.com adına. Birkaç arkadaşıma sordum 1-2 güne geri gelir dediler
daha 1 gün oldu. Steam supporta 2 İngilizce 1 Türkçe ticket attım cevap yok. İninal müşteri hizmetlerini aradım 10 gün içinde geri gelmezse tekrar arayın dediler. Bir de sizden bilgi alayım dedim. Ne yapmalıyım gelir mi?

O37n20.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu ben de yaşadım ve ben geçmişe baktım steamgames.com ben daha hiçbir şey almada 1o TL'lik arka arkaya bir sürü alışveriş yapılmış. Kuzenim de aynı sorunu yaşadı. İninal'e dilekçe yazdık müşteri hizmetlerini aradıktan sonra ama sonuç yok. Herhalde kartta 5 TL bırakmıslar sokakta öylece kaldım ben de eve döndüm. Umarım hallolur ama olmaz herhalde. Geçmiş olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı