Çözüldü Steam "Ödeme İşlemi Tamamlanmadı" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Moon 21

Decapat
Yer
KKTC Girne
Merhaba, öncelikle şunu söylemeliyim kuzey Kıbrıs'da yaşıyorum ülke bölümünde kuzey Kıbrıs seçeneği yok. Daha önce Steam'i hiç kullanmadım, bugün Steam ile tanışıyorum ve bir oyun satın almak üzere kurdum. Ancak satın alma bölümünde anlamadığım bir sürü kısım var ve ne yapacağımı bilmiyorum. Posta kodu diyor ama yaşadığım ilin posta kodunu yazıyorum ve fatura adresi geçen yere adresmi yazıyorum, ama burada bir sorun çıkacağını düşünüyorum çünkü ülke adresim Türkiye. Tüm bilgilerimi girdim ve tamam dedim ve dediğim gibi posta kodu bölümünde hata verdi bu sefer kuzey Kıbrıs'ın posta kodunu yazdım şimdi ise "alışveriş sepetinizdeki bir ya da birden fazla ürünün ödeme işlemi gerçekleştirildiğinden bu işlem şu anda tamamlanamaz. " Hatasını alıyorum. Ürünü sepetten kaldırıp tekrar satın alma işlemini başlatıyorum tüm bilgilerimi giriyorum ve yine aynı hata çıkıyor. Lütfen yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı