Steam "Ödeme işleminiz tamamlanmadı" hatası

OSSLY

Femtopat
Steam'den ininal Kart ile oyun almaya çalıştım fakat.
"Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi."

Not: Kredi kartı şirketiniz bazı durumlarda hesabınızda bulunan bakiyenize "bloke" koyabilir ancak bu miktarı tahsil etmez. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki olası hataları düzelttikten sonra lütfen satın almayı tekrar deneyin."böyle bir hata geldi ve hem parayı çekmiş hem de oyun gözükmüyor. Yardım edebilir misiniz?

Savas Sener

Centipat
Makaleler
1
Yer
Almanya
"Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi."

Not: Kredi kartı şirketiniz bazı durumlarda hesabınızda bulunan bakiyenize "bloke" koyabilir ancak bu miktarı tahsil etmez. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki olası hataları düzelttikten sonra lütfen satın almayı tekrar deneyin."böyle bir hata geldi ve hem parayı çekmiş hem de oyun gözükmüyor. Yardım edebilir misiniz?
Bende de PUBG aldığımda olmuştu.
Parayı çekmişti ama oyun gelmemişti. Steam destek ile iletişime geçtiğimde yardımcı olmamışlardı.
O olaydan sonra bir oyun almıştım ve PUBG birden kütüphaneme gelmişti. ZUP gibi ucuz oyunlardan 1 tane alın oyun kütüphanenize gelir, gelincede geri iade edersiniz alacağınız oyunu

mehmeticikisi

Picopat

Zup veya Erzurum alın.

KS
KS
OSSLY

OSSLY

Femtopat
Zup veya Erzurum alın.
tamam deneyeceğim teşşekürler
Parayı çekmişti ama oyun gelmemişti. Steam destek ile iletişime geçtiğimde yardımcı olmamışlardı.
O olaydan sonra bir oyun almıştım ve PUBG birden kütüphaneme gelmişti. Zup gibi ucuz oyunlardan 1 tane alın oyu
O olaydan sonra bir oyun almıştım ve PUBG birden kütüphaneme gelmişti. Zup gibi ucuz oyunlardan 1 tane alın oyun kütüphanenize gelir, gelincede iade edersiniz alacağınız oyunu
deneyeceğim teşşekürler
O olaydan sonra bir oyun almıştım ve PUBG birden kütüphaneme gelmişti. ZUP gibi ucuz oyunlardan 1 tane alın oyun kütüphanenize gelir, gelincede geri iade edersiniz alacağınız oyunu
peki ne zamana gelir

Son düzenleme:

Tarık Coşkun

Hectopat
4 gün önce aynı şeyi ben de Papara kartıyla yaşadım, para alındı ancak ürün verilmedi. Steam desteğe yazdığımda Steam'in parayı reddettiğini, banka kaynaklı bir sorun olduğu söylendi. Sonraki gün papara desteğe yazdım şu an cevap bekliyorum

Yukarı