Steam Ödeme Seçeneği Uygun Değil Sorunu

HeNiX

Kilopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bugün Papara kartımda kalan son parayla ETS 2 için DLC almak istiyordum ama ödeme yapamıyorum. Mastercard (BoaCompra) seçeneğini seçiyorum ama ödeme seçeneği uygun değil diyor. Nasıl çözebilirim?

Kartında bloke durumu olabilir. Parpara müşteri hizmetleri ile görüşün.
Hayır kartta bir sorun yok yarım saat önce Turkcell faturamı, Deezer faturamı ve Türk Telekom faturamı ödedim. Ve MasterCard (BoaCompra) seçeneğini seçer seçmez daha kart bilgilerimi girmeden hatayı veriyor.

Hayır kartta bir sorun yok yarım saat önce Turkcell faturamı, Deezer faturamı ve Türk Telekom faturamı ödedim. Ve mastercard (boacompra) seçeneğini seçer seçmez daha kart bilgilerimi girmeden hatayı veriyor.

Steam serverlarında parpara sorunu vardır bir süre bekleyin daha sonra deneyin düzelebilir.

Sanal kart aç. Diğer türlü biraz daha zorlarsan parayı çeker ama Steam bakiyesi gelmez. Başıma geldiğinden biliyorum.
Aldığım hata kart bilgilerini girmeden geliyor karşıma kart ile ilgili bir sorun yok.
Niye sadece Mastercard yazan seçeneği denemiyorsunuz?
Onu da denedim ama o da benzer bir hata verdi.
Şuan tekrar denemek istediğimde bu hatayı veriyor.
Görünüşe göre son birkaç saat içinde çok fazla satın alım girişiminde bulundunuz. Lütfen tekrar denemeden önce bekleyiniz.
Sorunu cüzdan kodu alıp Steam'a ekleyerek çözdüm.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı