Steam Ödeme Sırasında "Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi." Hatası

GloxyB

Hectopat
Bildiğiniz gibi Steam yaz indirimleri yarından itibaren başlıyor. Ancak bir sorunum var. Herhangi bir oyunu alırken kart bilgilerini girdikten sonra bu hatayı alıyorum:
"Ödeme işleminiz tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi."

Not: Bazen kredi kartı şirketleri bu işlemleri hesap ekstrenizde 'tutar' fakat sizden ödeme almaz. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki hataları düzelttikten sonra, lütfen tekrar satın almayı deneyin."
Bu sorunun bir çözümü var mıdır?
Bu arada Ininal kartla alacağım ve kartın bakiyesi olduğuna eminim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ödeme seçeneklerinden boacompra mastercard türkiye için geçerli fakat ininal kartla o seçiliyken hata alınıyor bende sebebini bilmiyorum fotoğrafını attım imlecin üstündeki yazı ile bilgilerini gir olacaktır.
Boacompra mastercard ve mastercard var türk bayraklı olan boacompra ve ininal desteklemiyor sadece mastercard yazan yazıyla deneyin hata vermeyecektir.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    211,7 KB · Görüntüleme: 243
Alacağınız şey için karttaki para oyun için yetersiz. Ben 1TL eksik diye aynı hatayı almıştım zamanında.
Kartımda 15 TL var alacağım oyun 7TL idi.

Ödeme seçeneklerinden boacompra mastercard türkiye için geçerli fakat ininal kartla o seçiliyken hata alınıyor bende sebebini bilmiyorum fotoğrafını attım imlecin üstündeki yazı ile bilgilerini gir olacaktır.
Boacompra mastercard ve mastercard var türk bayraklı olan boacompra ve ininal desteklemiyor sadece mastercard yazan yazıyla deneyin hata vermeyecektir.
Boacomprayla denemedim mastercard ile denedim.
Ama sanırım 3-4 defa denedikten sonra oluyormuş. Bir forumda okumuştum. Yardımlarınız için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı