Çözüldü Steam ödemesi kabul edilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

IAmBerkay

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Steam'de ilk defa oyun satın alıyorum, indirime girmiş bir oyun alacaktım bilgilerimi girdim ama "Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanamadı." diyor. Lütfen yardım.

Doğru kartı sistemini seçtiğinizden eminseniz, hatalı bilgi giriyor olabilirsiniz.

Alternatif olarak buraya kayıt olup, Steam cüzdan bakiyesi satın alıp daha sonra Steam üzerinden aktif ettikten sonra oyunu satın alabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Steam'de ilk defa oyun satın alıyorum, indirime girmiş bir oyun alacaktım bilgilerimi girdim ama "Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanamadı." diyor. Lütfen yardım.
Steam son zamanlarda ödeme almada sorun çıkartabiliyor, birkaç kez bende yaşadım. İndirimli bir şekilde oyun satan sitelere bakabilirsiniz. Ör: Epin Evreni kendim kullanıyorum memnunum.

Kredi kartını yada bankamatik kartının alışverişe açık olduğundan emin olman için banka müşteri hizmetlerini arayabilir yada mobil banka işlemlerinden bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı