Steam OLED duyuruldu!

Makaleler
18
Yer
İzmir
Steam bugün yaptığı duyuruda yeni OLED ekranlı Steam Deck versiyonunu duyurdu! Bu versiyon minimum 512 GB SSD ve OLED ekranıyla gelecek. 16 Kasım'da 449$'dan satışa sunulacak. LCD ekranlı 64 GB versiyonu da 349$'dan satılacak. LCD versiyonlar yerine artık OLED versiyonu satılacak. TR'de yine satışı yok.
  • 7.4-inch OLED.
  • 90Hz
  • GPU 6nm sephiroth APU olarak güncellendi.
  • Şarj süresi %30-%50 artış gösterecek.
  • 16 GB LPDDR5-6400
  • 512 GB NVMe SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
OLED ekranlı olması konstrast oranı açısından iyidir.
Türkiye pazarına gelirse alınır.

@NotAKnightAnymore TR'ye gelmez, tıpkı ilk modeli gibi. İlk modelin üretimi bittiğinde sadece OLED satılacak.
Adamlar 60-70 dolarlık ürün sattıkları platformdan TL desteğini kesiyorlar hocam. Gidip 700 dolarlık cihazı Türkiye için satışa sunmaları zaten beklemememiz gereken bir hareket.

Bu cihazın yetersiz olduğunu düşünüyordum zaten. ROG Ally gibi rakipleri varken sönük kalıyordu. Valve'ın da benim gibi düşündüğünü görmek sevindirdi. Boyutunun ve ağırlığının da ciddi oranda küçülmesi lazım ama.

Bu cihazın yetersiz olduğunu düşünüyordum zaten. ROG Ally gibi rakipleri varken sönük kalıyordu. Valve'ın da benim gibi düşündüğünü görmek sevindirdi. Boyutunun ve ağırlığının da ciddi oranda küçülmesi lazım ama.

Boyut ıyı agırlık ta ıyı 600 gr hiçbir şey neredeyse ınternette cok bos yapanlar var hem de ROG Ally Steam Deck OLED'ın dengı degıl Steam Deck OLED daha ıyı optımıze konusu olsun şarj konusu olsun ısı konusu olsun

@yusuamafyok fiyat olarak bizim Türkolar sağolsun ROG Ally ile Deck OLED aynı valla. ROG Ally tercih ederdim. Ha ikisini de almak yerine normal Deck alıp geriye kalan 10k küsür TL ile daha iyi şeyler yapabilirim. Ayrıca cihaz harbiden de ağır. Switch ile karşılaştırırsak zaten durum belli.

Yeni konular

Geri
Yukarı