Steam Steam olmadan Steam oyunları oynanır mı?

raidExodus

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli, Derince
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: ASUS TUF Gaming RTX 3060 OC Edition
CPU: Intel Core i5-12400F, Stok Soğutucu
RAM: Kingston Fury Beast RGB 2x8 GB CL16 3200MHz
Anakart: MSI H610M Bomber
PSU: ASUS TUF Gaming 650B 650W
Depolama: 500 GB XPG Spectrix S20G, 2 TB Seagate SKYHAWK Surveillance 5900 RPM
Kasa: ASUS TUF Gaming GT301

Göz göre göre kazıklanarak 27 bin civarı ödedim. Siz siz olun bu dönemde sistem toplamayın.
Yapmak istediğim şey şu; şimdi bizim okul bilgisayarlarında internet kısıtlaması olduğu için doğru düzgün oyun oynayamıyoruz, ve bende CS:CZ indirip botlarla oynamak istiyorum. Ama ben bunu Steam olmadan yapabilir miyim? Mesela oyunu USB belleğe indirip Steam olmadan oynayabilir miyim? Yoksa USB belleğe Steam'de mi indirmem lazım?

Bu arada bilgisayarlar sunucuya bağlı, ben USB bellekteki Steam'den CS'yi indirirsem diğerleri hesabıma erişim sağlar mı? Ya da bilgisayarlar sunucuya bağlı olduğu için diğerleri de benimle oynayabilir mi? Oyun USB bellekte duracak, taktığımda oynayacağım. Ve oyun orijinal, soran olursa. Crack indirmeyi denedik, ama oyun oynanmıyordu okul bilgisayarında.

Steam olmadan oyunu oynayamazsınız.

Yapmak istediğim şey şu; şimdi bizim okul bilgisayarlarında internet kısıtlaması olduğu için doğru düzgün oyun oynayamıyoruz, ve bende CS: Cz indirip botlarla oynamak istiyorum. Ama ben bunu Steam olmadan yapabilir miyim? Mesela oyunu USB belleğe indirip Steam olmadan oynayabilir miyim? Yoksa USB belleğe Steam'de mi indirmem lazım?

Bu arada bilgisayarlar sunucuya bağlı, ben USB bellekteki Steam'den CS'yi indirirsem diğerleri hesabıma erişim sağlar mı? Ya da bilgisayarlar sunucuya bağlı olduğu için diğerleri de benimle oynayabilir mi? Oyun USB bellekte duracak, taktığımda oynayacağım. Ve oyun orijinal, soran olursa. Crack indirmeyi denedik, ama oyun oynanmıyordu okul bilgisayarında.

Ben USB'ye oyunu atmıştım oyunu PC'ye taktığımda Steam olmadığı için sadece oyundu bdd dersinde CS oynamıştım ama şu an durumlar nedir bilemiyorum.

Steam olmadan oyunu oynayamazsınız.
O zaman USB belleğe Steam de yüklemem lazım. Okul bilgisayarında giriş yapıp indirirsem diğerleri benim hesabıma erişim sağlayabilir mi? Bilgisayarlar ortak sunucuya bağlı. İşlem USB bellekte olacak.

Sorunuzun cevabını bilmiyorum, yanlış yönlendirmek istemem. Bizim bilgisayar laboratuvarında CS 1.6 vardı. Siz de crack olarak indirip atıp USB'ye. Okuldaki bilgisayarlara kurduktan sonra bir kişi lobiyi açar, diğerleri de LAN kısmından giriş yapar bağlılar dediğinize göre.

Sorunuzun cevabını bilmiyorum, yanlış yönlendirmek istemem. Bizim bilgisayar laboratuvarında CS 1.6 vardı. Siz de crack olarak indirip atıp USB'ye. Okuldaki bilgisayarlara kurduktan sonra bir kişi lobiyi açar, diğerleri de LAN kısmından giriş yapar bağlılar dediğinize göre.
Hocam crack denedik ama mouse düzgün çalışmıyordu, sağa döndürüyorduk aşağı bakıyordu karakter. O yüzden kendim için böyle bir şey denemek istedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı