Kapalı Steam ortak oyun hesapları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Epic Games'tede aynı şey olur büyük ihtimalle. Onda da Uplay'e bağlanmak gerekiyor.

Sanırım yanlış konu.

Epic Games'te yüklerken direk kendisinden yüklüyorsunuz sadece oynarken Uplay üzerinden oynuyorsunuz. Eğer alıcı olursa arkadaşlar Epic Games hesabı ayarlayabilirim ben ama pahalı olur biraz.

Epic Games'te yüklerken direk kendisinden yüklüyorsunuz sadece oynarken Uplay üzerinden oynuyorsunuz. Eğer alıcı olursa arkadaşlar Epic Games hesabı ayarlayabilirim ben ama pahalı olur biraz.
İşte UPlay'de oynamak için online bağlantı lazım o da birden fazla kişi online olunca atiyor. Farklı bir yol varsa bilmiyorum.

Oyunlar ortak hesap olarak verilir. Çevrimdışı moda alınıp oynanır. GeForce NOW desteği olan oyunları GeForce NOW'da oynayabilirsiniz.

Marvel's Avengers: 6 TL.
Eki Görüntüle 994032

Horizon Zero Dawn: 6 TL.
Eki Görüntüle 994022

Cyberpunk 2077: 6 TL.
Eki Görüntüle 971128

Control Ultimate Edition: 6 TL.
Eki Görüntüle 971131

Red Dead Redemption 2: 6 TL.
Eki Görüntüle 994040

Death Stranding: 6 TL.
Eki Görüntüle 971134

Mount and Blade 2: Bannerlord + Witcher 3: 10 TL.
Eki Görüntüle 971137

Hitman 3: 6 TL.
Eki Görüntüle 978166

Ödeme yöntemi: Papara.
DC: Zero.#7047
Gelmesini istediğiniz oyunları yazabilirsiniz.

Merhaba farklı bir istekte bulunmak istiyorum, size fiyatı maksimum 30 TL olan bir oyunu hediye edeceğim ve sizde bana 15 TL'lik animus projesi üyeliği alacaksınız. Türkiye'de olamadığım için kendim bu üyeliği alamıyorum.

Merhaba farklı bir istekte bulunmak istiyorum, size fiyatı maksimum 30 TL olan bir oyunu hediye edeceğim ve sizde bana 15 TL'lik animus projesi üyeliği alacaksınız. Türkiye'de olamadığım için kendim bu üyeliği alamıyorum.
Merhaba, maalesef yapamam çünkü Steam'den oyuna ihtiyacım yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı