Steam Owerwatch banı nedir ?

shima

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar, dün csgo oynuyordum arkadaşdan silah config'i istedim ve yükledim. Maça girdim ve config güzel çalışıyordu ve oyundan aniden attı "Owerwatch tarafından suçlu bulundu - Büyük Hatalı" aynen böyle yazıyordu owerwatch ban nedir ? Ne yapmalıyım ?

Burdada ss'i var:

steam overwatch.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim Owerwatch izleyenlerden yani Owerwatch müfettişlerinden biride ben olarak oyun dışı işlem kullanmışsın bu AIM olabilir WALL olabilir kısacası HACK. Büyük bir ihtimalde AIM kullandın yani cezanı çekeceksin. 10 kişi değerlendirmesi sonucu en çok oyla ceza almana karar verilmiş. Oyundan uzun süreli uzaklaştırıldın, bunun süresi hakkında tam kesin bir bilgi yok. Ben beklemem diyorsan yeniden oynaman içinde tekrardan oyunu alman gerekecek.

Kardeşim Owerwatch izleyenlerden yani Owerwatch müfettişlerinden biride ben olarak oyun dışı işlem kullanmışsın bu AIM olabilir WALL olabilir kısacası HACK. Büyük bir ihtimalde AIM kullandın yani cezanı çekeceksin. 10 kişi değerlendirmesi sonucu en çok oyla ceza almana karar verilmiş. Oyundan uzun süreli uzaklaştırıldın, bunun süresi hakkında tam kesin bir bilgi yok. Ben beklemem diyorsan yeniden oynaman içinde tekrardan oyunu alman gerekecek.
O kadarda iyi bir müfettişe benzemiyorsunuz. Adamın hile kullandığı yok konuyu okursan "silah configi" yüklemiş oyuna.
-Arkadaşım, oyunun config dosyalarını kurcalarsan , değiştirirsen otomatik olarak VAC ban yeme ihtimalin vardır. Ve VAC banda asla affedilme diye birşey söz konusu bile değildir. Yenisini alman gerekecek büyük ihtimalle. İnşallah VAC ban yememişsindir.

VAC yememiş zaten kardeşim orda Owerwatch yazıyor illa AIM olacak söz konusu değil adı üstünde silah config benim dediğim sadece bir örnekti. Sonuçta bu configde hile ile ilgili birşeyler varsa ve CROSS sürekli kayıyorsa bizim için AIM dir bu.

Kardeş ben oyuna yanmıyorum hesapta bıçak ve yüksek fiyatta eşyalar var. Onlara kurtaramazsam zoruma gider. Birde bugün arkadaşıma sordum daha ban yememişsin 10 kişiye sorup banın öyle belli olcak dedi bu kırmızı yazı kalcakmış 10 kişi izleyene kadar. Birde ben hile kullanmadım silah configi yükledim cross kaymıyor başka bir arkadaşımda aynı configi kullanıyor ve o ban almadı bu çok sinir edici...

Yeni konular

Geri
Yukarı