Steam oynamadığım oyun açık görünüyor

Daha fazla  
Acil yardım. CS:GO oynuyormuşum gibi görünüyor. csgo.exe açık görünmüyor görev yöneticisinde. Acaba hesabıma başkasımı girdi? Acil yardım, bıçağım gidebilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de Mortal Kombat X'de öyle oldu, 3 saat falan öyle kalmış oyun süreme işlemiş bir de.
Güvenlikle ilgili bir sorun olduğunu zannetmiyorum, oyundan çıktıktan sonra görevi sonlandır gitsin.

Arada steam de böyle hatalar oluyor bir arkadaşıma da Tom Clancy's Ghost Recon musallat olmuştu. Ek olarak, Steam Guard'ını aktif tuttuğun sürece hesabına şifreni verdiğin kişi bile giremez.

Arada steam de böyle hatalar oluyor bir arkadaşıma da Tom Clancy's Ghost Recon musallat olmuştu. Ek olarak, Steam Guard'ını aktif tuttuğun sürece hesabına şifreni verdiğin kişi bile giremez.
Alt+F4 çektiğin için olabilir. Genellikle ben de oyunları Alt+F4 ile kapatıyorum. Genellikle bütün oyunlar tamamen kapanıyor ancak PES 2015 denilen sinir görev yöneticisinde halen açık kalıyor ve bazen unutuyorum. %30'luk bir işlemci kullanımına rağmen sistemde pek bir etki yaratmadığı için anlamıyorum da açık olduğunu.

Alt+F4 çektiğin için olabilir. Genellikle ben de oyunları Alt+F4 ile kapatıyorum. Genellikle bütün oyunlar tamamen kapanıyor ancak PES 2015 denilen sinir görev yöneticisinde halen açık kalıyor ve bazen unutuyorum. %30'luk bir işlemci kullanımına rağmen sistemde pek bir etki yaratmadığı için anlamıyorum da açık olduğunu.
O ne yapıyordu hiç bilmiyorum ama birlikte oyun oynadığımızda değişiyordu oyun adı, kapattığı anda diğer oyunun adı geliyordu bildirim olarak (saniye geçmeden).

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı