Çözüldü Steam oynaya basınca oyun açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hiçbiri çözüm olmadı ama sorun değil zaten oyunu iade ettim.

Merhaba, diğer yöntemleride denediğinizden eminseniz son yöntem olarak bilgisayarınızdan yeni Microsoft hesabı açıp oyunu tekrar açmayı deneyin bende işe yaramıştı oyunu iade etmeniz kötü olmuş fiyatına göre güzel oyundur isterseniz tekrar satın alıp deneyin.
bmlauncher.exe yok bizde o yüzden olabilirmi
Evet büyük ihtimal ondandır. Oyunun açılmasını sağlayan exe dosyası. Steam'de dosya bütünlüğünü doğrulamak çözebilir. Steam kütüphanesi > oyuna sağ tık > özellikler > yerel dosyalar > Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula... butonuna tıklayın, eksik olan dosyalar varsa otomatik olarak indirilecektir.

Dosyaları doğrulayıp da sonuç elde edemediyseniz oyunun yerel dosyalarından 64x biti silmeyi deneyin sildiğinizde oyuna tekrar giriş yapın.

nasıl çözdün acaba aynı sorunu yaşıyorum kafayı yemek üzereyim.
hocam burada açıkladığım gibi sorunumu çözdüm umarım sizde çözebilirsiniz
Dosyaları doğrulayıp da sonuç elde edemediyseniz oyunun yerel dosyalarından 64x biti silmeyi deneyin sildiğinizde oyuna tekrar giriş yapın.
.

Bende aynı problem oldu. Ekran kartı sürücüsünü güncelledim düzeldi. Steamı sildim oyunu sildim düzelmedi.Yeni format atmıştım ekran kartını windows10 otomatik kurunca ben unutmuşum sürücüsünü yükleyince düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı