Steam oynayarak kart düşürme

TéQ10

Kilopat
Steam'de oyun oynarken kart nasıl düşürülür?
Idle Master vb. uygulamalar olmadan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu açın kütüphanenizde oyun yeşil olsun 'Oynuyor' ibaresi çıksın o andan itibaren düşmeye başlar. İsterseniz oyun çalışırken alta alın internette gezinin.

Oyunu açın kütüphanenizde oyun yeşil olsun 'Oynuyor' ibaresi çıksın o andan itibaren düşmeye başlar. İsterseniz oyun çalışırken alta alın internette gezinin.

Hangi oyunlardan kart düşürebiliriz ki? ETS, Cities: Skylines ve CS:GO'yu açık bıraksam alta alsam ama oynamasam düşer mi?

Hangi oyunlardan kart düşürebiliriz ki? ETS, Cities: Skylines ve CS:GO'yu açık bıraksam alta alsam ama oynamasam düşer mi?
Kart hakkının olduğu oyunlardan dşürebilirsin alta alsan bile kart düşer Kart hakkının olup olmadığını da rozetler kısmından bakabilirsin. Çoğu oyunda oluyor kart düşürme olayı Steam pazarı dolarla eş olarak arttığından dolayı eskiden 5 kuruşluk kartlar şu an 20 kuruş seviyesinde satılıyor.

Hangi oyunlardan kart düşeceğini görmek için en basitinden oyunun mağaza sayfasına girip sağ aşağıda özellikleri kısmında (tek oyunculu,çok oyunculu,steam başarımı vb. yazan kısım) 'Steam Koleksiyon Kartları' yazıyorsa o oyundan kart düşer. Bir istisna var ancak ücretsiz oyunlardan da kart düşebilir ancak onun sistemi farklı onları karıştırmayın. Para yatırırsanız kart düşer ücretsiz oyunlarda.

Son düzenleme:
Oyunu açık bırakıp PC'yi yormaya gerek yok bence. Mobilde kullandığım ''Idle Daddy'' uygulama var. Tavsiye ederim. Hesabına giriyorsun ve sadece telefon Wi-Fi'ye bağlı olması yetiyor. Kendi kendine oynuyor gösterip kartları düşürüyor. Gece uyurken açıyorum ben sabaha hepsi düşmüş oluyor. Hem de hepsini topluca kasıyor, teker teker uğraştırmıyor.

1 den fazla oyunu aynı anda açık bırakamazsınız. Hangi oyunlardan kart düşeceğini görmek için en basitinden oyunun mağaza sayfasına girip sağ aşağıda özellikleri kısmında (tek oyunculu,çok oyunculu,steam başarımı vb. yazan kısım) 'Steam Koleksiyon Kartları' yazıyorsa o oyundan kart düşer. Bir istisna var ancak ücretsiz oyunlardan da kart düşebilir ancak onun sistemi farklı onları karıştırmayın. Para yatırırsanız kart düşer ücretsiz oyunlarda.
Steam'de aynı anda oyunları açık bırakabilirsin.
Ekran Alıntısı.PNG

Oyunu açık bırakıp PC'yi yormaya gerek yok bence. Mobilde kullandığım ''Idle Daddy'' uygulama var. Tavsiye ederim. Hesabına giriyorsun ve sadece telefon Wi-Fi'ye bağlı olması yetiyor. Kendi kendine oynuyor gösterip kartları düşürüyor. Gece uyurken açıyorum ben sabaha hepsi düşmüş oluyor. Hem de hepsini topluca kasıyor, teker teker uğraştırmıyor.

Ne kadar bir getirisi oluyor ?

Şu an pazarda en düşük rozet 20 kuruş arada 10 kuruşa da satılıyorlar. Bazı oyunların kart hakları 3 bazılarının 5 değişiyor. Fiyatları da değişiyor aynı zamanda bazı rozetler 20 kuruş bazılarıysa 50 kuruş.

Idle Master güvenilir mi? Eğer güvenilirse uzun süre emek harcayıp para verdiğim orijinal hesabımı koyacağım oraya hocam. Kaç aydır pek oyun oynamıyorum en azından kart düşsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı