Steam oyun alırken 1 dolar fazla aldı

KobraNecmettinn

Centipat
Daha fazla  
Steam'den FIFA alacaktım. Paparamda 425 TL vardı. Steam bakiyemde halihazırda 1 dolarım vardı ve FIFA almak için 12.90dolar(415, 05)TL'ye ihtiyacım vardı. FIFA'yı almaya çalıştığımdı alamadım bende ilk önce cüzdana 10 dolar(321, 75)TL yükleyeyim dedim. Yükledikten sonra 104tlem olması gerekiyordu ama şu an kartta 68 TL var. Steam veya Papara benden komisyonmu kesti yoksa bir hata mı?

Google'a dolar kaç TL yazınca çıkan sonuç ile bankanın dolar satış kuru aynı değil. Google'da dolar 32 TL yazıyorsa en iyi ihtimalle banka doları 33'ten alıyordur. Onun dışında bankanın çalışma saatlerine göre normalden daha fazla ücret kestiği de oluyor. Nays, sonradan kesilen bu fazladan ücreti iade ediyor. Papara'da durum nasıl bilmiyorum.

Google'a dolar kaç TL yazınca çıkan sonuç ile bankanın dolar satış kuru aynı değil. Google'da dolar 32 TL yazıyorsa en iyi ihtimalle banka doları 33'ten alıyordur. Onun dışında bankanın çalışma saatlerine göre normalden daha fazla ücret kestiği de oluyor. Nays, sonradan kesilen bu fazladan ücreti iade ediyor. Papara'da durum nasıl bilmiyorum.

10 dolar 321TL ama işlemlerimden bakınca Steam 354 TL çekmiş. 1 doalr daha fazla çekmiş yani. Galiba dediğiniz doğru

10 dolar 321TL ama işlemlerimden bakınca Steam 354 TL çekmiş. 1 dolar daha fazla çekmiş yani. Galiba dediğiniz doğru
Papara muhtemelen 33.50- 34 arası bir fiyattan baz alıyordur dolar kurunu. Bu da 330-340TL arası para yapar. O geriye kalan 20TL'de dediğim gibi aldığın saate göre değişkenlik gösterme olayıdır muhtemelen.

Papara muhtemelen 33.50- 34 arası bir fiyattan baz alıyordur dolar kurunu. Bu da 330-340TL arası para yapar. O geriye kalan 20TL'de dediğim gibi aldığın saate göre değişkenlik gösterme olayıdır muhtemelen.

FIFA'nın indirimi 28'inde bitiyor. İade istersem paranın tamamı geri gelir mi? Ve 28Marta yetişir mi?

FIFA'nın indirimi 28'inde bitiyor. İade istersem paranın tamamı geri gelir mi? Ve 28 Mart'a yetişir mi?
Eğer oyunu Steam cüzdanı ile aldıysan zaten parayı bir tek Steam cüzdanına iade edebilirsin. Steam cüzdanına iade olan paraya da para iade olduktan 24 saat sonra erişilebilir oluyor. Ha iade talebinin onaylanması vs. derken indirimi kaçırabilirsin.

Eğer oyunu Steam cüzdanı ile aldıysan zaten parayı bir tek Steam cüzdanına iade edebilirsin. Steam cüzdanına iade olan paraya da para iade olduktan 24 saat sonra erişilebilir oluyor. Ha iade talebinin onaylanması vs. derken indirimi kaçırabilirsin.

O zaman yarın bir 50 TL daha koyup öyle alayım. Yapacak bir şey yok sağ olun iyi akşamlar

Yeni konular

Geri
Yukarı