Steam oyun çekilişi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Walter White 'da hesabına toplam +250 TL den daha fazla yatırdığı için çekiliş verilememiştir ; çekilişe belirtilen saat ve tarihte katılım yapan kişiler arasında son kez 1 kişi daha çekilmiştir ve kazanan @Kırmızı Sakallı Karınca olmuştur . Eğer bu kişi de istenilenleri karşılamıyorsa; bu yorumdan sonraki attığım yoruma ilk kızgın işareti bırakan kişi çekilişi kazanacaktır.

Hocam lütfen Steam adresinizi paylaşır mısınız?
Bu iş ne uzadı hocam be. Davetinizi kabul ettim. Yarın saat 4 gibi istediğim oyunları size dönüş olarak yazacağım veya Steam cüzdan olarak mı halledeceğiz?

Edit: Arkadaşla olayı Steam üzerinden hallediyoruz.

1616786920643.png

Son düzenleme:
Satın aldığım sadece 7 tane oyun var gerisi Metin2, Zula gibi ücretsiz oyunlar :( Yaktın Metin2 beni uf uf. Ödülü alamadım. Tam da Witcher 3 alacaktım ya :(

1616793479680.png

@SiyahPassat.

Katılıyorum. Bana tutarsa teardown almasını isteyeceğim. ( indirimde 20 TL altı oluyorsa tabii. Tam bilgim yok. )

( O oyunu açacak bilgisayarın var neden almıyorsun diyenler için söyleyeyim. Ailem izin vermiyor. Oyuna para yatırılmaz diyor. Çok zor ısrarlar sonucu bu bilgisayarı aldırabildim. )

Lütfen arkadaşlık isteğini kabul edebilir misiniz? En son kazanan arkadaş da koşulları tam olarak sağlamadığından dolayı çekiliş sizde kalmıştır ve hiçbir şekilde ister 30 oyununuz olsun ister 1, ister 10 TL yatırmış olan ister 1000 TL yatırmış olun hak sahibi sizsiniz.

Çekilişe belirtilen saat ve tarihte katılım yapan kişiler arasında son kez 1 kişi daha çekilmiştir ve kazanan @Kırmızı Sakallı Karınca olmuştur. Eğer bu kişi de istenilenleri karşılamıyorsa; bu yorumdan sonraki attığım yoruma ilk kızgın işareti bırakan kişi çekilişi kazanacaktır.

Bu duruma duruma istinaden bu yoruma ilk kızgın ifadeyi siz attınız.

Dosya Ekleri

• eğer olmazsa bu arkadaşa verilecek.PNG
    eğer olmazsa bu arkadaşa verilecek.PNG
    302,4 KB · Görüntüleme: 44
@SiyahPassat.

Lütfen arkadaşlık isteğini kabul edebilir misiniz? En son kazanan arkadaş da koşulları tam olarak sağlamadığından dolayı çekiliş sizde kalmıştır ve hiçbir şekilde ister 30 oyununuz olsun ister 1, ister 10 TL yatırmış olan ister 1000 TL yatırmış olun hak sahibi sizsiniz.

Hocam o arkadaşta karşılamazsa uzamazsın diye alabilirim. Bütün şartları karşılıyorum.

@SiyahPassat.

Başkan o arkadaşda alamadıysa bana verebilirsin. Hala buradayım :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı