Steam oyun iade etme

polat2141

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar FIFA 23 aldım ama oyun ilk başlarda açılıyordu 10 saate yakın oynadım 6 gün sonra iade edecektim hata alıyorum diye ama iade etmeye calıştığımda hata verdi. 14 gün olmadı ama 2 saat geçti diyor. Bazı kişiler 39 saat oynamasına rağmen iade edebilmiş. Bu nasıl oluyor ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar FIFA 23 aldım ama oyun ilk başlarda açılıyordu 10 saate yakın oynadım 6 gün sonra iade edecektim hata alıyorum diye ama iade etmeye calıştığımda hata verdi. 14 gün olmadı ama 2 saat geçti diyor. Bazı kişiler 39 saat oynamasına rağmen iade edebilmiş. Bu nasıl oluyor ne yapabilirim?

39saat oynayıp iade etmesi pek olanikli degilki hocam iade koşulu 14 günden sonra kabul etmez 2 saati gecersede kabul etmez

2 saatten fazla oynayınca iade edilemiyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-12-16-14-02-43-476-edit_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    Screenshot_2022-12-16-14-02-43-476-edit_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg
    164,8 KB · Görüntüleme: 30
39 saat oynanmış oyunu iade etmeniz mümkün değil. Varsa öyle iade eden arkadaşlar gerçekten açıklarsa herkes yararlanmış olur. :) 2 saati geçtikten sonra almıyorlar, bence siz direkt olarak oyunun hatasını çözmek için odaklanın iade etmekle vakit kaybetmeyin derim.

Bende Idle Master'ı açık unutmuşum 10 dakika oynadığım oyun 7 saat olunca iade edememiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı