Steam oyun iadesi ne kadar sürede gerçekleşir?

Maridb

Femtopat
Daha fazla  
Dün ETS 2 satın aldım. 9,50 TL'lik bir fiyata fakat oyun çok sıktı 26 dakika oynayıp 1 başarı açtım. Akşama doğru da arkadaşımla birlikte aynı anda iade ettim. Onunki gece kabul oldu fakat benim hala kabul olmadı. O Steam cüzdanına iade istedi ben kartıma. Sizce ne zaman iade olur?

Dün ETS 2 satın aldım. 9, 50 TL'lik bir fiyata fakat oyun çok sıktı 26 dakika oynayıp 1 başarı açtım. Akşama doğru da arkadaşımla birlikte aynı anda iade ettim. Onunki gece kabul oldu fakat benim hala kabul olmadı. O Steam cüzdanına iade istedi ben kartıma. Sizce ne zaman iade olur?

Kartınıza istediğiniz için süresi değişebilir.

Dün ETS 2 satın aldım. 9,50 TL'lik bir fiyata fakat oyun çok sıktı 26 dakika oynayıp 1 başarı açtım. Akşama doğru da arkadaşımla birlikte aynı anda iade ettim. Onunki gece kabul oldu fakat benim hala kabul olmadı. O Steam cüzdanına iade istedi ben kartıma. Sizce ne zaman iade olur?
Kartına gelmesi uzun sürer, arkadaşın gibi cüzdana isteseydin eğer 1 saate kalmaz iaden kabul edilir; 24 saatte de cüzdanına para gelmiş olurdu.

Bende aldığım ve 4 saat oynadığım F1 2019U iade istedim. Tek sorun oyunu 11 ay önce almışım :D Sizinki iade olur merak etmeyin. Ben unutmuşum aldığımı.

Geri
Yukarı