Steam Oyun İadesi

Sanj1

Hectopat
Makaleler
4
Evet arkadaşlar ininal hesabımda 8 TL vardı ve Steam'den 8 TL oyun almak istiyordum. Oyunu arıyordum ama karşıma bu oyun çıktı. Hazır indirimler gelmişken Friday The 13TH satın aldım ve sunucuların kapanacağı oyuncu azlığı vs. gibi sorunları varmış. Bu yüzden bende iade talebinde bulundum. Karta iade olmadığı için para bölündü ve 5 TL Steam'e geri kalan 3 TL kart hesabına gitti. Almak istediğim 8 TL oyunu nasıl alacağımı bilmiyorum yardımcı olacak var mı? 😥 Ayrıca iade ne zaman biter?

Evet arkadaşlar ininal hesabımda 8 TL vardı ve Steam'den 8 TL oyun almak istiyordum. Oyunu arıyordum ama karşıma bu oyun çıktı. Hazır indirimler gelmişken friday the 13TH satın aldım ve sunucuların kapanacağı oyuncu azlığı vs. gibi sorunları varmış. Bu yüzden bende iade talebinde bulundum. Karta iade olmadığı için para bölündü ve 5 TL Steam'e geri kalan 3 TL kart hesabına gitti. Almak istediğim 8 TL oyunu nasıl alacağımı bilmiyorum yardımcı olacak var mı? 😥 Ayrıca iade ne zaman biter?

Hocam alabilirsiniz diye biliyorum. Ben toplulukta bir öge alacağımda cüzdanımda 1 TL mi ne eksik vardı kartı da ekledim. İkisinden birlikte para çekebiliyor Steam. Endişelenmenize gerek yok.

Steam karta iade bulunuyor. Cüzdana iade seçerseniz çok daha hızlı geçer. Bankalar 1-3 gün bekleyebiliyor. Sorunu pek anlayamadım. 5 TL Steam 3 TL karta varsa cüzdan bakiyesi + kalanını karttan ödeme seçeneği mevcut.

Hocam alabilirsiniz diye biliyorum. Ben toplulukta bir öge alacağımda cüzdanımda 1 TL mi ne eksik vardı kartı da ekledim. İkisinden birlikte para çekebiliyor Steam. Endişelenmenize gerek yok.
Nasıl yapacağım oyun alırken birlikte para çekme olayı için.

Korku oyunu seviyorsan Phasmophobia alabilirsin. Fakat 20TL (Oyun Multiplayer)

7 Gün içerisinde yapılır iade.

Geri
Yukarı