Steam Oyun Kartları Ne İşe Yarar?

GRBreakpoint

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Steam'de pazarda satabildiğimiz oyun kartları düşüyor bildiğiniz gibi oyunları oynadıkça ve satın aldıkça. Bu kartlarla rozet yapılıyor diyorlardı ama internette araştırdığımda bir rehber bulamadım. Bu kartları hep sattım ama bu sefer satmayıp kullanmak istiyorum. Yardımcı olabilecek var mı acaba?

1651342212337.png

Steam'de pazarda satabildiğimiz oyun kartları düşüyor bildiğiniz gibi oyunları oynadıkça ve satın aldıkça. Bu kartlarla rozet yapılıyor diyorlardı ama internette araştırdığımda bir rehber bulamadım. Bu kartları hep sattım ama bu sefer satmayıp kullanmak istiyorum. Yardımcı olabilecek var mı acaba?

Eki Görüntüle 1374546

Steam de level kasmak istiyorsan mantıklı bir seçim ama öyle bir düşüncen yoksa satmak daha iyidir. Sana her oyunda belirli kart düşürme hakkı verir o miktarı düşürdükten sonra diğer kartları pazardan alman lazım veya düşen başka arkadaşların varsa onlarla takas yapmalısın
Bu da çok mantıklı bir seçim değil.

Son düzenleme:
@zetryx Steam de level kasmanın faydası nedir? Bir yanda oyun alabilmek için parayı biriktirmek varken diğer yanda ne elde ediyoruz?

Çok bir artısı yok diyebiliriz profilinize normalde 1 tane vitrin ekleyebiliyoruz 10 seviyede 1 tane daha vitrin ekleme hakkı veriyor Steam ekstra olarak rozet birleştirdiğinizde hangi oyunun şeyini birleştirdiyseniz onun duvar kağıdından birini kazanıyorsunuz emoji filanda var bir de bir oyundan indirim çeki veriyordu yanlış hatırlamıyorsam ama iyi oyun çıkma olasılığı çok düşük. Kısaca profilinizi güzel göstermek istiyorsanız seviye atlayın yoksa çok gereği yok diyebiliriz.

Geri
Yukarı