Steam oyun kayıtlarını saklar mı?

Glank

Hectopat
Arkadaşlar bilgisayarımda oluşan bir sorun nedeni ile bilgisayarımı sıfırlamıştım ancak severek oynadığım ori and blind Forest adlı oyunda bununla beraber gitti. Oyunum orijinal Steam'den aldım şimdi tekrar yükleyeceğim ama Save'leri kaydetmiş midir? Save'leri geri almanın bir yolu var mı? Oyunu 9 saat oynamışım tekrar oynamak istemiyorum. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bilgisayarımda oluşan bir sorun nedeni ile bilgisayarımı sıfırlamıştım ancak severek oynadığım ori and blind Forest adlı oyunda bununla beraber gitti. Oyunum orijinal Steam'den aldım şimdi tekrar yükleyeceğim ama Save'leri kaydetmiş midir? Save'leri geri almanın bir yolu var mı? Oyunu 9 saat oynamışım tekrar oynamak istemiyorum.

Aynı Steam hesabından gireceksen bence bir sorun olmaz.

Eğer saveler gelmezse Recuva programını kullanabilirsiniz.
Formatlanan bilgisayardan Recuva programı geri kurtarım yapamaz. O program çöp kutusundan silinen dosyaları bulabilir. Hepsini de bulamaz. Bazıları çıkar sadece.

Konu içinse aynı steam hesabındaysanız. Steam Cloud desteği olması lazım. Fakat ilk oynadığında crack ise şuan sıfırdan başlamak zorundasınız.

Formatlanan bilgisayardan Recuva programı geri kurtarım yapamaz. O program çöp kutusundan silinen dosyaları bulabilir. Hepsini de bulamaz. Bazıları çıkar sadece.

Konu içinse aynı steam hesabındaysanız. Steam Cloud desteği olması lazım. Fakat ilk oynadığında crack ise şuan sıfırdan başlamak zorundasınız.

Açıkçası ben tamamen kaybettiğim ETS 2 save dosyamı buldum. Üstünden 2 format geçmesine rağmen. Belki yardımcı olur.

Açıkçası ben tamamen kaybettiğim ETS 2 save dosyamı buldum. Üstünden 2 format geçmesine rağmen. Belki yardımcı olur.

Eski bilgisayarımda çok bu şekilde hata yaptım. Hala daha yapıyorum ki bulamıyor bende bu tür dosyaları. Siz Windows'un kendi sıfırlamasını yaptıysanız o tam temizlemiyor. USB ile kurulum en temizi. Belki D diski varsa orada kalmış olabilir.

Formatlanan bilgisayardan Recuva programı geri kurtarım yapamaz. O program çöp kutusundan silinen dosyaları bulabilir.
Yanlış bilgi, dediğinizin olması için diske hard format atılması gerekiyor; yani diskteki her bir bite tek tek 0 yazılan, saatler süren format.

Temiz kurulum işleminde silinen dosyalar Geri Dönüşüm Kutusu'nda silinen dosyalardan farksızdır.

Geri
Yukarı