Steam oyun kurulumunda "içerik sunucularına ulaşılamıyor" hatası

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Benim bilgisayarım eskiydi, onu CS:GO oynanacak hale getirdim. Steam'ı indirdim. Sonra hesabıma giriş yaptım. CS:GO oyununa gelip yükle dedim. Ama hata alıyorum. Hata ise şu: "Counter-Sterike: Global Offensive oyunu güncellenirken bir hata oluştu (içerik sunucularına ulaşılamıyor.) Daha fazla bilgi için Steam destek sitesine bakın. " hatasını alıyorum. Bir de başka bir işle yapacağım zaman ise "Steam sunucuları ile bağlantı kurulurken bir hata meydana geldi. Lütfen aha sonra tekrar deneyiniz." hatasını alıyorum. Bunun çözümü nedir? Steam'ı silip yükledim. YouTube ve bazı sitelerde gördüğüm çözüm yollarını denedim ama olmadı. Gerekli ekran görüntülerini attım. Bu arada oyunu yüklemedim, yeni yükleyecektim.

cs go.png
csgo.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de birkaç gün önce bilgisayar yeniledikten sonra aynı hatayı almıştım. İnternette yer alan bütün yöntemleri denedim. Sonrasında Superonline'ı aradım. İnternetle ilgili bir problemmiş. Sanırım steam sunucularını engelliyor iss'ler.

Aradan baya zaman geçmiş ama olsun arkadaşlar eğer benim gibi Windows'un kendi antivirüs programını kullanıyorsanız adımları izleyin.
Ekran görüntüsü 2021-03-16 222653.png
Buradan gösterdiğim şekilde açıyoruz.
resim_2021-03-16_223354.png
Güvenlik duvarı ve ağ korumasını seçiyoruz.
resim_2021-03-16_223716.png
Buradan en baştan başlayarak hepsine tıklıyoruz ve devre dışı bırakıyoruz.

(Eğer bu adımlarda olmazsa steam>ayarlar>indirmeler>indirme bölgesi size en yakın olan ili seçin örnek ben Antalya'dayım Turkey-İzmir seçtim) bu iki yoluda kendim buldum umarım sizdede olur.

Enes Aksoy

Aradan bayağı zaman geçmiş ama olsun arkadaşlar eğer benim gibi Windows'un kendi antivirüs programını kullanıyorsanız adımları izleyin.
Eki Görüntüle 925801buradan gösterdiğim şekilde açıyoruz.
Eki Görüntüle 925804güvenlik duvarı ve ağ korumasını seçiyoruz.
Eki Görüntüle 925808buradan en baştan başlayarak hepsine tıklıyoruz ve devre dışı bırakıyoruz.

(Eğer bu adımlarda olmazsa steam>ayarlar>indirmeler>indirme bölgesi size en yakın olan ili seçin örnek ben Antalya'dayım turkey-İzmir seçtim) bu iki yoluda kendim buldum umarım sizde de olur.

Enes aksoy.

Eyvallah reis işe yaradı.

Hocam valla konuyu neredeyse 5 sene önce açtım. Onun üstünden 2 bilgisayar değiştirdim. O zamanlar Wİndows XP kullanırdım. :D

Geri
Yukarı