Çözüldü Steam oyun logoları gözükmüyor ve açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MESs¹¹

Kilopat
Yer
Fransa
Oyunun kısayolları gözükmüyor. Sadece kütüphaneden açabiliyorum. Iconcashe dosyasını sildim yeniden başlattım falan ama hiçbir şey değişmedi.

1591801262336.png

Çözüm
Sorunu düzelltim. Olur da bir gün buraya yolunuz düşerse diye anlayatım. .url varsayılan uygulaması yokmuş. Varsayılan uygulamalar kısmından url yi bulup internet tarayıcısı seçtim. Hepsi düzeldi.
Bendedim önceden uyradım oyunları silmeden dikattli bir şekilde yap diye.

Ama bazı oyunlarda stem üzerinden açın diyor CS:GO oynamak istiyorsanız Steam'dan açmanız lazım.

Denetim masasından sadece Steam'i sildim. Diğer oyunlarda gitti :D

@MESs¹¹ denedin mi?
Qweqwewqeqeqweq g. O ben sana en başa demiştim dosya konumundan kısayol oluştur diye.
Alırım bir beğeni.
@MESs¹¹

Aynı sorun Epic Games'te de var. Kısayol oluşturuyorum ama bozuk. Oda mı aynı şekilde?

Direk CS: Go'yu dosyalarından mı açıyorsunuz sornada rekabetçi ya da VAC korumalı sunuculara girebiliyor musunuz?

Masaüstündekine tıklıyorum açılıyor. Her şeye de sorunsuz giriyorum.

Denetim masasından sadece Steam'i sildim diğer oyunlarda gitti :D nyse.

Aynı sorun Epic Games'te de var. Kısayol oluşturuyorum ama bozuk. Oda mı aynı şekilde?

Dene bence öyle olmalı.

Sorunu düzelltim. Olur da bir gün buraya yolunuz düşerse diye anlayatım. .url varsayılan uygulaması yokmuş. Varsayılan uygulamalar kısmından url yi bulup internet tarayıcısı seçtim. Hepsi düzeldi.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı