Steam oyun önerisi

Cinoment

Centipat
Daha fazla  
~Uncharted hırsızlar mirası.
~Marvels Spider-Man Remastered.
~Horizon Zero dawn.
Aldığım oyunlar bunlar ETail'den aldım yanına bir oyun daha alayım diyorum öneriniz var mı?
Herhalde bir 200 TL daha harcayabilirim.

~Uncharted hırsızlar mirası.
~Marvels Spider-Man Remastered.
~Horizon Zero dawn.
Aldığım oyunlar bunlar ETail'den aldım yanına bir oyun daha alayım diyorum öneriniz var mı?
Herhalde bir 200 TL daha harcayabilirim.
Rpg isterseniz bannerlord, skyrim, sekiro bakabilirsiniz. Ready or not alabilirsiniz. Tam sürüme geçecekler. Days gone bakabilirsiniz. Korku isterseniz fnaf security breach alabilirsiniz. Temmuzda yeni DLCsi gelicek oyuna sahip olanlara ücretsiz olacak.

Forza Horizon 4 indirimdeyken almıştım 65TL olmuş bence 65TL'ye alabileceğin en iyi oyun bu arada RDR2 360veya 370 lira olmuş hemen almalısın indirimden sonra fiyatı 1800 TL'ye dayanacakmış.

Kanka düşündüm de RDR2'yi Türkçe değil ya genelde sorduklarım anlamazsan tadı çıkmaz diyenler var Türkçe yama indirebilir miyim ki ona.

Kanka düşündüm de RDR2'yi Türkçe değil ya genelde sorduklarım anlamazsan tadı çıkmaz diyenler var Türkçe yama indirebilir miyim ki ona.

Bir de aldığım oyunlar hikaye ağırlıklı ya hani acaba Online oynayacağım bir şey mi alsam RDR2 God of War AC serileri de hikaye hani güzel oyunlar ama almasam mı aldığım türler aynı olunca fazla olmaz mı?

Forza Horizon 4 indirimdeyken almıştım 65TL olmuş bence 65TL'ye alabileceğin en iyi oyun bu arada RDR2 360veya 370 lira olmuş hemen almalısın indirimden sonra fiyatı 1800 TL'ye dayanacakmış.

Forza 4 nün yanına bir oyun daha çekmek mantıklı geliyor da hikaye almamak daha mantıklı geldi kısaca şu an.

Bir de aldığım oyunlar hikaye ağırlıklı ya hani acaba Online oynayacağım bir şey mi alsam RDR2 God of War AC serileri de hikaye hani güzel oyunlar ama almasam mı aldığım türler aynı olunca fazla olmaz mı?

Forza 4 nün yanına bir oyun daha çekmek mantıklı geliyor da hikaye almamak daha mantıklı geldi kısaca şu an.

1.İlk önce RDR2 TR yama mevcut
Link i burada bedava
2. eğer Online oyun oynamak istiyorsan GTA 5 alabilirsin Online versiyonuna güncelleme gelmeye devam ediyor onda playlist oynayabilirsin veya GTA 5 sahip isen FiveM indirip oynayabilrisin roleplay serverları falan var

3.O hikayeli oyun almak çok oyunculu oyun almak sana kalmış ben bir şey diyemem. Senin tercihin hangisi ise onu seç Online oyun seviyorsan Steam'de bedava olan PUBG var CS:GO var olmadı birkaç arkadaş toplanıp Pro Soccer Online oynarsınız

1.ilk önce RDR2 TR yama mevcut.
Link i burada bedava.
2. eğer Online oyun oynamak istiyorsan GTA 5 alabilirsin Online versiyonuna güncelleme gelmeye devam ediyor onda playlist oynayabilirsin veya GTA 5 sahip isen FiveM indirip oynayabilrisin roleplay serverları falan var.

3.o hikayeli oyun almak çok oyunculu oyun almak sana kalmış ben bir şey diyemem. Senin tercihin hangisi ise onu seç Online oyun seviyorsan Steam'de bedava olan PUBG var CS:GO var olmadı birkaç arkadaş toplanıp Pro Soccer Online oynarsınız.

Teşekkür ederim değerlendirmen için GTA 5 şu anki fiyatını hak ediyor mu alınır mı? Bir de attığın yamada virüs gibi şikayetler var mı?

Teşekkür ederim değerlendirmen için GTA 5 şu anki fiyatını hak ediyor mu alınır mı? Bir de attığın yamada virüs gibi şikayetler var mı?

GTA 5 şu anki fiyattını hak ediyor ben Epic'den havadan kapmıştım ama olsun :D
GTA 5 hikaye açısından Online açısından çetililik bakımından 2013 de çıkmış bir oyuna göre başyapıt diyebilirz
2.RDR2 TR yamasında bir virüs söz konusu değilmiş. Ki zaten virüs olsaydı Technopat Yayınlamaya izin vermezdi(altında Virüstotal sonucları vardır bakınız isterseniz)

Geri
Yukarı