Steam oyun önerisi

GTA 5 şu anki fiyattını hak ediyor ben Epic'den havadan kapmıştım ama olsun :D
GTA 5 hikaye açısından Online açısından çetililik bakımından 2013 de çıkmış bir oyuna göre başyapıt diyebilirz.
2.RDR2 TR yamasında bir virüs söz konusu değilmiş. Ki zaten virüs olsaydı Technopat yayınlamaya izin vermezdi(altında VirusTotal sonucları vardır bakınız isterseniz)

Epic Games bir süre verdi mi mesela bilmem bir şey tarihten beri üye olanlara hediye edilecektir gibi bir şey yoksa hediye ettiği zamanlarda yeni hesap açıp indirende var mıydı belki tekrar hediye falan eder ondan soruyorum ona göre hesap oluşturacağım.

Epic Games bir süre verdi mi mesela bilmem bir şey tarihten beri üye olanlara hediye edilecektir gibi bir şey yoksa hediye ettiği zamanlarda yeni hesap açıp indirende var mıydı belki tekrar hediye falan eder ondan soruyorum ona göre hesap oluşturacağım.
Epic Games bi an da dağıttı bir tarih falan vermediler süresi bitince eski paralı haline geri döndü

Doom serisi ve fallout serisi aldım tavsiye ederim.
Elden ring ve sekiro da alabilirsiniz.
Oynamadiysaniz dlcleri ile Witcher 3 Başyapıt zaten.

Ben 50TL'ye indirimdeyken en yüsek paketini almıştkm öneririm gayet iyi oyun, hala oynanabilir.

Forza'nın hangi paketini önerirsiniz ben 65 lira olanı düşünüyorum da ek olarak değecek bir şeyi varsa yüksek paketini mi almalıyım?

Doom serisi ve Fallout serisi aldım tavsiye ederim.
Elden Ring ve Sekiro da alabilirsiniz.
Oynamadiysaniz DLC'leri ile Witcher 3 başyapıt zaten.

Sekiro zor diyorlar Elden Ring'te biraz pahalı Witcher 3 olabilir yanına Forza 4 ve Batman Collection falan çeksem güzel gider mi acaba zaten aldığım oyunlar var bunları veya buna benzer işte 200 veya küsur bir paketle bu transfer sezonunu da kapatmış olurum.

Forza'nın hangi paketini önerirsiniz ben 65 lira olanı düşünüyorum da ek olarak değecek bir şeyi varsa yüksek paketini mi almalıyım?

Sekiro zor diyorlar Elden Ring'te biraz pahalı Witcher 3 olabilir yanına Forza 4 ve Batman colection falan çeksem güzel gider mi acaba zaten aldığım oyunlar var bunları veya buna benzer işte 200 veya küsur bir paketle bu transfer sezonunu da kapatmış olurum.

Ya da aldığım oyunlar zaten hikaye Online oyun mu baksam?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı