Steam oyun satın alımı sonrasında parayı çekmedi

Xehanort

Hectopat
Arkadaşlar Steam'den Age of Empires 2 Definitive Edition satın aldım 3 gün önce, 56 TL. Kredi kartı bilgilerimi girdim, oyunu satın aldım ancak hala daha hesabımdan para çekilmiş değil. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Provizyonda bekleyenler kısmına bak. Oraya bak orada gözükmesi lazım bankanın mobil uygulamasında. Ayrıca oynamadıysan iade edip 17tlye alabilirsin :D .
Ya sormayın, sinirim bozuldu ona zaten, o paraya + dlc leri de satın alırdık :).
Ziraat mobil kullanıyorum provizyonda bekleyenler kısmını bulamadım. Temassız Alışveriş yaparken bile 1 gün gecikmeli düşer, ama Çarşamba günü aldım Cumartesi oldu hala düşmedi borçlar kısmına.
10 saat oynadım oyunu, iade edemez miyim o fiyata almak için ?

Ya sormayın, sinirim bozuldu ona zaten, o paraya + dlc leri de satın alırdık :).
Ziraat mobil kullanıyorum provizyonda bekleyenler kısmını bulamadım. Temassız Alışveriş yaparken bile 1 gün gecikmeli düşer, ama Çarşamba günü aldım Cumartesi oldu hala düşmedi borçlar kısmına.
10 saat oynadım oyunu, iade edemez miyim o fiyata almak için ?
İade edemezsiniz 10 saat kabul edilmez ama steam yazın,kışın ve sonbaharda büyük indirimler yapıyor her sene onların tarihlerine biraz daha dikkat edersiniz bir dahakine :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı