Steam oyun sepeti önerisi

serhatcandev

Megapat
Makaleler
15
Yer
İzmir
Selam. Sepetim nasıl sizce? Abzu ve Terraria'yı kesin oynar mıyım bilemiyorum ama çok ucuz ve köşede dursun diye ekliyorum. Dragon Age oyunlarından da 1 tane almak istiyorum ancak hangisini almalıyım bilmiyorum.

1694543295137.png

Profilim: https://steamcommunity.com/id/serhatcan/
Rica ediyorum sahip olduğum oyunları önermeyin.

Gayet güzel oyunlar. Terraria ve Abzu (özellikle Abzu) pek oynamaya alışkın olduğum oyun türleri değil ama seveni için çok tatlı görünüyorlar.

Dragon age serisinden ise önerebileceğim;

Son çıkanı ise.

Eğer türü seviyorsan ikisini de alabilirsin, fiyatları oldukça inmiş. Birini seçeceğim diyorsan eğer tartışmasız Origins'i tavsiye ederim, ancak grafikleri günümüze göre oldukça geride aklında bulunsun. Inquisition ise gereksiz şekilde gömülen bir oyun. Grafikleri canlı ve harikadır, ben keyifle oynamıştım.

Son düzenleme:
Ben arkadaşlarımla oynamıştım da sarmadı. Pek bana göre göre bir oyun değil.
Aynen bende iade edeceğim Terraria. Oynamam gibi.
Gayet güzel oyunlar. Terraria ve Abzu (özellikle Abzu) pek oynamaya alışkın olduğum oyun türleri değil ama seveni için çok tatlı görünüyorlar.

Dragon age serisinden ise önerebileceğim;

Son çıkanı ise.

Eğer türü seviyorsan ikisini de alabilirsin, fiyatları oldukça inmiş. Birini seçeceğim diyorsan eğer tartışmasız Origins'i tavsiye ederim, ancak grafikleri günümüze göre oldukça geride aklında bulunsun.
Terraria iade edeceğim hocam. Şimdi ben RPG oyunlarını seviyorum. İkisini de almak isterim ancak denemem de gerekiyor belki oyunu beğenmeyeceğim. Zaten süre var.

Selam. Sepetim nasıl sizce? Abzu ve Terraria'yı kesin oynar mıyım bilemiyorum ama çok ucuz ve köşede dursun diye ekliyorum. Dragon Age oyunlarından da 1 tane almak istiyorum ancak hangisini almalıyım bilmiyorum.

Eki Görüntüle 1941962

Profilim: https://steamcommunity.com/id/serhatcan/
Rica ediyorum sahip olduğum oyunları önermeyin.
Hocam tomb raiderı epic games ücretsiz vermişti bir ara. Kütüphanenize bakın belki almışsınızdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı