Steam oyun yazılarında "i" harfinde kare çıkıyor

thedekusmash

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Steam'de Slime Rancher 2 oynarken i harflerinde i yazmak yerine kare çıkıyor sebebi sizce ne olabilir? Şimdiden teşekkürler.

Oyunla alakalı bir hata Game Pass'ten başladım oynamaya aynı sorun bende de var fix bekleyeceğiz firma yakında bug fix yapar.
bence varsıyalan dil türkçe olduğu için olabilir sistemde

Oyunla alakalı bir hata Game Pass'ten başladım oynamaya aynı sorun bende de var fix bekleyeceğiz firma yakında bug fix yapar.

PC Game Pass'e çok fazla Update yapacaklarını sanmıyorum. Epic Games 49 TL'ye satıyor oradan almanızı tavsiye ederim.

Bence varsıyalan dil Türkçe olduğu için olabilir sistemde.

PC Game Pass'e çok fazla Update yapacaklarını sanmıyorum. Epic Games 49 TL'ye satıyor oradan almanızı tavsiye ederim.

Neden yapmasınlar o kadar uğraşıp Update getirip neden PC Game Pass'e yayınlamasınlar ki hocam.
Zaten denemek amaçlı girdim ve neredeyse 1. oyunla birebir aynı o yüzden almaya değer olduğunu düşünmüyorum yeni oyunun.

Neden yapmasınlar o kadar uğraşıp Update getirip neden PC Game Pass'e yayınlamasınlar ki hocam.
Zaten denemek amaçlı girdim ve neredeyse 1. oyunla birebir aynı o yüzden almaya değer olduğunu düşünmüyorum yeni oyunun.

Unutmayın oyun daha erken erişimde ve o yüzden almaya değmeyebilir (size göre) zaman geçtikçe daha iyi olacaktır.

Geri
Yukarı