Steam oyun yüklü olduğu halde yüklü değil gösteriyor

Ismi bulamadım

Picopat
Daha fazla  
Steam'i kaldırmıştım oyunda hata olduğu için tekrar indirdiğimde bir sürü oyun inik gözüküyordu fakat Ark Survival inik gözükmüyordu tekrar indirmek istemiyorum çok uuzn sürüyor yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam'i silip yükleyin derdimde büyük ihtimal oda çözüm olmayacaktır tek çare silip yüklemek olabilir ama ben Epic Games kullandığım için Steam hakkında pek fazla bilgim yok.

Zaten Steam'i sildiğim için böyle oldu belki yükle deyince mevcut dosyaları bulur diye yükle dedim olmadı.

Hocam ARK oyunu sisteminde olan biri varsa bu mesajıma dönüş sağlayabilir mi? Manifesto dosyalarıyla çözülebilen bir sorun ancak ARK oyunu kurulu birinden dosya almamız gerek.

Evet, ancak Internet'ten bulabileceğimizi sanmıyorum. Bende olsa inanın atardım ancak oyun yüklü olmadığı için manifesto dosyası yok. Technopat'ta Ark oynayan birisi var mı ona bakacağım. İlla ki vardır herhalde :)
Sağolun hocam bu iyiliğinizi unutmayacağım.

Evet, ancak ınternet'ten bulabileceğimizi sanmıyorum. Bende olsa inanın atardım ancak oyun yüklü olmadığı için manifesto dosyası yok. Technopat'ta Ark oynayan birisi var mı ona bakacağım. İllaki vardır herhalde :)

Bulabildinizmi hocam.

Son düzenleme:
Bulabildinizmi hocam.
Hocam şuan bir tane manifesto dosyası buldum ancak dosya eski. İçindeki bilgileri güncelliyorum. Sizden 2 şey isteyeceğim.

Steam klasörünüze gidip(değiştirmediyseniz C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common'dur) ARK klasörüne sağ tıklayın. Özellikler'i seçin ve bana ekran görüntüsü gönderin çünkü oyunun kaç bayt olduğunu bilmem gerekiyor.

Steam hesabınızın ID'sini atabilir misiniz? Eğer ID ne bilmiyorsanız hesabınızın bağlantısını atın yeter. Çünkü manifesto dosyasına ID'yi yazmam gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı