Çözüldü Steam oyunlar "0xc000007b" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ayhanizmir

Decapat
Herkese merhabalar. Windows 10 64bit işletim sistemi kullanıyorum. Steam'den yüklediğim bazı oyunlar özellikleri düşük olmasına rağmen açılmıyor. Örnek vermek gerekirse Rocket League, Brothers A Tale Of Two Sons gibi oyunlar.
Bunları çalıştırmak istediğimde 2 şey meydana geliyor:
  • Eğer Steam kütüphaneden çalıştır dersem; uygulama çalışıyor yazıyor sonrasında eşitleniyor yazıyor ve ilk baştaki haline geri dönüyor. Bilgisayar bir tepki vermiyor oyunun açılcağına dair ve açılmıyor.
  • Eğer Steam dosyasına girip oradan oyun dosyasını bulup uygulamaya tıklarsam da "0xc000007b uygulama hatası" veriyor" Ekran fotoğrafı:
7DWzDL.png

Çözüm için neler yapılabilir? Genelde sitelerde dll dosyaları indirip atmamı söylemişler; fakat bilgisayarın en kemik taşı diyebileceğimiz dosyalarla oynamak istemiyorum bir oyun için.

Edit: Rapor linkim: Meet Google Drive – One place for all your files

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı