Satılık Steam oyunlara ek %20 indirim

Vulture

Hectopat
Merhabalar. 18 TL Steam bakiyem mevcut. Bu bakiyeyi nakite çevirmek istediğim için istediğiniz oyunları anlık fiyatına ek %20 indirim ile sizlere gönderiyorum. Daha önce Sosyal üzerinde ilan açarak satış yaptım. Referans olması için linkini buraya bırakıyorum. Ödeme yöntemleri Akbank, Papara, Tosla'dır. Steam hesabımdan bana ulaşabilirsiniz. Discord: Vulture#1958

Eski bakiyeler: 125, 93, 53, 56, 30

Son düzenleme:
Discord'dan ulaşan bir arkadaşla işlemi başarıyla gerçekleştirdik. Kendisinin cezası olduğu için yazamıyormuş. Anlık olarak 56 tl bakiyem bulunmaktadır.

Son düzenleme:
Discord'dan ulaşan bir arkadaşla işlemi başarıyla gerçekleştirdik. Kendisinin cezası olduğu için yazamıyormuş. Anlık olarak 56 TL bakiyem bulunmaktadır.

Hocam Dying Light ne kadar olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. 56 TL Steam bakiyem mevcut. Bu bakiyeyi nakite çevirmek istediğim için istediğiniz oyunları anlık fiyatına ek %20 indirim ile sizlere gönderiyorum. Daha önce Sosyal üzerinde ilan açarak satış yaptım. Referans olması için linkini buraya bırakıyorum. Ödeme yöntemleri Akbank, Papara, Tosla'dır. Steam hesabımdan bana ulaşabilirsiniz. Discord: Vulture#1958

Eski bakiyeler: 125, 93, 53

Discord'dan ekledim.

İletişime geçilmiştir.
2 Adet ürün alınmıştır, kesinlikle güvenilir satıcı.
1619343123157.png

Yeni konular

Geri
Yukarı