Steam Steam oyunları farklı bir bilgisayara aktarırken appmanifest dosyaları alınmazsa ne yapılmalı?

Masaüstü PC'deki oyunlarımı laptopa aktarırken appmanifest dosyalarını almayı unutmuşum. (masaüstü PC'deki oyunları sildiğim için appmanifest dosyaları gitti.)Bunun için bir çözüm arıyorum, eğer direkt kendi bilgisayaranızdaki appmanifest dosyalarınızı atarsanız çok memnun olurum ☺️
Yoksa tüm oyunları bir daha yüklemem gerekiyor galiba🥺
Başka çözüm var mı bilmiyorum.

Oyunlar:
- Cyberpunk 2077.
- As dusk falls.
- Life is Strange 2
- Shadow of the Tomb Raider.

Bu oyunların appmanifest dosyalarına ihtiyacım var.

Bildiğim kadarıyla hepsini tekrardan yüklemeniz gerekmiyor, oyunları yeni atmış olduğunuz bilgisayardan Steam kütüphanenize girip her bir oyunu normal bir şekilde indirirmiş gibi işleme koyuyorsunuz sıra sıra, Steam de mevcut olan dosyaları baştan sona kontrol ediliyor eksiksiz mi diye. Eğer eksikse gereken dosyaları indiriyor sadece.

İşte sorun şu ki ben appmanifest dosyalarına sahip değilim bu konudaki çözümde de eksik olan appmanifest dosyalarını atmışlar ve o oyunlarda benimkilerden farklı.

Bildiğim kadarıyla hepsini tekrardan yüklemeniz gerekmiyor, oyunları yeni atmış olduğunuz bilgisayardan Steam kütüphanenize girip her bir oyunu normal bir şekilde indirirmiş gibi işleme koyuyorsunuz sıra sıra, Steam de mevcut olan dosyaları baştan sona kontrol ediliyor eksiksiz mi diye. Eğer eksikse gereken dosyaları indiriyor sadece.
işte normalde dediğiniz gibi steam dosyaları başta kontrol edip eksik varsa yüklüyo ama bende appmanifest dosyalarım olmadığı için doğrulama yapmadan indirmeye başlıyor.

İşte sorun şu ki ben appmanifest dosyalarına sahip değilim bu konudaki çözümde de eksik olan appmanifest dosyalarını atmışlar ve o oyunlarda benimkilerden farklı.

işte normalde dediğiniz gibi steam dosyaları başta kontrol edip eksik varsa yüklüyo ama bende appmanifest dosyalarım olmadığı için doğrulama yapmadan indirmeye başlıyor.

Bu makaleye bir göz atın o zaman hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı