Çözüldü Steam oyunları HDD'yi sökünce tekrar yükleme istiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pcdev3090

Decapat
Daha fazla  
Benim oyunlarımın çoğu hard diskte. Hard diski bazen çıkarmam vb. gerekebiliyor. Hata falan da çkıabiliyor. O yüzden Steam kısmında oyunlarımı geri yüklemem gerek ama oyun dosyaları zaten var. (hard diski taksam bile) birkaç defa böyle oldu ve mecburen oyun dosyalarını silip tekrar yüklemem lazım. Bu sorunu nasıl çözerim?

Benim oyunlarımın çoğu hard diskte. Hard diski bazen çıkarmam vb. gerekebiliyor. Hata falan da çkıabiliyor. O yüzden Steam kısmında oyunlarımı geri yüklemem gerek ama oyun dosyaları zaten var. (hard diski taksam bile) birkaç defa böyle oldu ve mecburen oyun dosyalarını silip tekrar yüklemem lazım. Bu sorunu nasıl çözerim?

Önce Steam'i yeniden başlat sonra Ayarlardan eski diski silip, tekrar ekleyin.

Doğrulama yapınca düzelmiyor mu?

Kütüphaneden oyun dosyalarını doğrula yapıp dener misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı